Įdomu ir labai pigu: iš Kauno per Kopenhagą į Zanzibaro salą – vos nuo 491 EUR!

Jei girdėjote ir svajojote apie poilsį magiškoje Zanzibaro saloje – šis pasiūlymas kaip tik Jums! Iš Danijos sostinės skrydžiai su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, į turistų mylimą Zanzibarą dabar kainuoja vos 452 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas bei gėrimai lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kaip ir visi „Turkish Airlines“ skrydžiai, kelionė būtų vykdoma su persėdimu didžiausiame Turkijos mieste – Stambule. Prie minėtos 452 EUR sumos pridėjus tiesioginius ir patogius „RyanAir“ skrydžius iš Kauno į Danijos sostinę gauname kombinuotą kelionės paketą už vos 491 EUR! Dėl prasilenkiančių skrydžių laikų tiek vykstant į priekį, tiek grįžtant atgal Jums reikės nakvynės Danijos sostinėje.
Zanzibaras – magiška Afrikos žemyno vieta, kurios krantus skalauja Indijos vandenynas. Zanzibaras priklauso Tanzanijos valstybei nuo kurios ji nutolusi apie 25-50 km. Ši sala dar vadinama „Prieskonių sala“. Geriausi viešbučiai saloje yra Nungwi bei Kiwengwa miesteliuose. Nungwi populiari turistinė vieta, kurioje gausu barų, nardymo centrų, prekyviečių bei vėžlių rezervatų. Kiwengwa mieste – čia restoranai yra tik viešbučiuose, tačiau mėgstantiems vandens sportą – tikrai atras ką veikti.
Zanzibaro paplūdimiai tarsi balta cukraus pudra, o vandenynas primena smaragdus. Po vandeniu – koralinis rifas, kuris nustebins ne tik pradedančiuosius, bet ir patyrusius nardytojus. Geriausia vieta nardyti salos šiaurė, Nungwi regione. Čia koralinis rifas siekia apie 16-18 m. Jėgos aitvarams ir buriavimui puikios sąlygos yra Paje. Čia vandens temperatūra siekia net 27° visus metus!
Zanzibaras – netradicinė ir netikėta vieta jūsų atostogoms, tačiau tai puikus pasirinkimas visiems, kurie nori išvysti nuostabiąją Afriką savo akimis ir iš arčiau susipažinti su vietinių gyventojų kasdienybe. Čia atvykę tikrai nenusivilsite, nuotykių netruks, o nuostabios akimirkos ilgai išliks atmintyje. Kelionės į Zanzibarą – puikus pasirinkimas ieškantiems egzotikos ir nuotykių. Nuostabaus grožio kraštovaizdžiai, unikali architektūra, fantastiška vietinė virtuvė ir draugiški vietiniai gyventojai padovanos puikias akimirkas. Pasinaudokite išskirtine galimybe aplankyti nuostabiąją Afriką už piniginei draugišką kainą.
Pigių bilietų į Zanzibarą laikotarpis: 2023 metų kovas-balandis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: du atskiri skrydžių segmentai: Kaunas-Kopenhaga-Kaunas bei Kopenhaga-Stambulas-Zanzibaras-Stambulas-KopenhagaKaip jau minėjome, tai būtų kombinuota kelionė. Svarbiausia įsigyti akcijinius bilietus iš Kopenhagos į Zanzibarą – spauskite tiesiog šią nuorodą arba ant nuotraukos apačioje. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Įsigijus šiuos bilietus, skubame toliau pirkti „RyanAir“ bilietus iš Kauno į Kopenhagą, kurie kainuoja vos 39 EUR (be bagažo) – spausti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kopenhagą į Zanzibaro salą su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.