Norite sutaupyti „RyanAir“ ar „Wizz Air“ skrydžiams Europoje? Nemokamas 15 EUR vertės kuponas – čia!

Ir vėl turime puikų pasiūlymą mūsų puslapio lankytojams – skrydžių rezervacijos sistema Tripsta paskelbė 15€ vertės nemokamą kuponą, kurį galite panaudoti bet kokiems skrydžiams, be jokios minimalios rezervacijos sumos! Kadangi per Tripsta sistemą galima susirasti tiek RyanAir, tiek WizzAir pigių oro linijų bendrovių skrydžius, pritaikius šį 15€ vertės kuponą, galima skraidyti PIGIAU!
Jums tereikia apsilankyti svetainėje https://www.tripsta.si/ ir susirasti bet kokį Jus dominantį skrydį. Tarkim, mes pavyzdžiu pasirinkome „RyanAir“ skrydį iš Kauno į Kopenhagą, kuris kainuoja 16 EUR oficialioje RyanAir svetainėje:
Gumm1
Lygiai tą patį skrydį, tomis pačiomis dienomis mes susirandame ir Tripsta svetainėje. Kaina iš pat pradžių rodoma didesnė, nes pridedamas 10 EUR aptarnavimo mokestis:
Gumm2
Bet mes su Jumis pasidalinsim specialiu nuolaidos kodu, kurį vėliau suvedus, suteikia net 15 EUR verts nuolaida, kurios dėka bet kurie skrydžiai kainuoja 5 EUR pigiau, nei juos perkant per „RyanAir“ ar „Wizz Air“ oficialias svetaines. Puiki proga sutaupyti!
Nuolaidos kodas, kurį reikia suvesti pirkimo metu, yra: POSVETU . Jį reikia įvesti dar prieš įvedant kortelės mokėjimo duomenis. Jį suvedus, iškart pritaikoma 15 EUR nuolaida ir tuomet bilietai kainuoja pigiau, nei oficialiose bendrovių svetainėse:
Gumm3
Ir viskas! Sėkmės keliaujantiems ir ačiū, kad skaitote. Mes būtumėme labai laimingi, jei Jūs viešbučius savo kelionėse rezervuotumėte per nuorodas žemiau. Ačiū!!! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Norite sutaupyti „RyanAir“ ar „Wizz Air“ skrydžiams Europoje? Nemokamas 15 EUR vertės kuponas – čia!

 • 2016-01-23 at 23:29
  Permalink

  sveiki, neveikia kodas 🙁

  Reply
  • 2016-01-24 at 14:07
   Permalink

   Sveiki, gali būti. Visgi jau daugiau nei savaitė praėjo nuo naujienos paskelbimo

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.