AirBaltic 2016-ųjų didysis skrydžių išpardavimas prasidėjo! Ar tikrai jis toks patrauklus?

Latvijos nacionalinė oro linijų bendrovė „airBaltic“ paskelbė ilgai lauktą naujieną – didįjį skrydžių išpardavimą visomis kryptimis! Kaip dedikuojama oficialioje avialinijų svetainėje – didžiausias ir dosniausias skrydžių išpardavimas prasidėjo! Deja, bet vienokios kainos yra reklamuojamos, o pasigilinus pamatai, kad kainų realybė labai ir labai skiriasi nuo skelbiamų (taip VISADA būna su „airBaltic“ išpardavimais, deja). Pagrindinis bendrovės oro uostas yra Rygos oro uostas, tad didžioji dauguma skrydžių bus vykdomi su tarpiniu sustojimu Latvijos sostinėje. Oficialus išpardavimų puslapis čia: https://www.airbaltic.com/lt-LT/campaign/january-big-sale/
Kalbant apie pačią akciją, tiesa yra ta, kad „airBaltic“ skelbiamos akcijos ir išpardavimai niekada nebuvo, nėra ir, turbūt, niekada nebus tikrai labai patrauklūs ir pigūs. Maža to – jie yra melagingi. Absoliučiai visos šios bendrovės „akcijos” (ne veltui šį žodį išskyrėme kabutėmis) yra iš esmės panašios, o bilietų kainos „kandžiojasi” net akcijų metu. Nors šios avialinijos save pristato „pigių skrydžių bendrove”, bet taip tikrai nėra, o „airBaltic“ kainos neretai mažai skiriasi net nuo „Lufthansa” skrydžių kainų. Maža to, į „airBaltic“ skrydžių kainą nėra įskaičiuotas net registruojamas bagažas, kurį norint vežtis tenka pakloti dar 30 EUR sumą. Vienintelis šios bendrovės privalumas – tai skraidymas iš/į pagrindinius Europos oro uostus, kas yra ganėtinai aktualu, jei skubama persėsti į kitą lėktuvą, kaip pavyzdžiui, skrendant vėliau į tolimus egzotinius kraštus taip sutaupant laiko, pinigų ir vargo su lagaminais pervažiuojant iš vieno oro uosto į kitą. Kitų privalumų šios avialinijos, mūsų akimis, neturi.
Akcijos laikotarpis: nuo šiandien iki 2016.01.24 dienos pabaigos
Pigių kelionių laikotarpis: 2016.04.01 – 2016.10.29
„Akcijinius” bilietus galima įsigyti oficialioje bendrovės svetainėje adresu: https://www.airbaltic.com/. Oficialiai pristatomos tokios skrydžių kainos iš Vilniaus oro uosto šio didžiausio metų išpardavimo metu:
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus:
✈ Ryga nuo 19 EUR;
✈ Stokholmas, Berlynas nuo 59 EUR;
✈ Amsterdamas, Talinas nuo 65 EUR;
Skrydžiai iš Vilniaus per Rygą:
✈ Oslas, Kopenhaga, Turku, Bilundas, Varšuva, Kijevas nuo 45 EUR;
✈ Viena, Briuselis, Budapeštas, Praha nuo 55 EUR;
✈ Rijeka, Hamburgas, Milanas, Venecija, Diuseldorfas, Miunchenas nuo 59 EUR;
✈ Frankfurtas, Londonas, Helsinkis, Maskva, Sankt Peterburgas, Roma, Salonikai, Atėnai, Ciurichas, Paryžius, Nica, Barselona nuo 69 EUR;
✈ Tbilisis, Tel Avivas, Larnaka nuo 79 EUR;
✈ Dubrovnikas, Rodas, Olbia, Malta, Burgasas nuo 89 EUR;
✈ Baku, Reikjavikas nuo 99 EUR.
Kainos nurodytos į vieną pusę, įskaitant visus mokesčius. Bilietų kiekis nurodyta kaina yra ribotas. Bilietai negrąžinami ir skrydžių datos nekeičiamos.

Nors skelbiama, kad reklamuojamomis kainomis bilietų yra visam vasaros sezonui, bet pasigilinus populiariausiomis kryptimis, nieko panašaus į skelbiamas kainas mums rasti nepavyko (deja, bet čia ir pasireiškia ir dar vienas „airBaltic“ melagingos reklamos pavyzdys). Tarkim, skelbiama, kad bilietai iš Vilniaus į Barseloną kainuoja nuo 69 EUR į vieną pusę:
AirB1
Prašau, skrydžiu lentelė visam liepos mėnesiui – nieko net panašaus į šią kainą nėra. Ir tos kainos už 69 EUR į Barseloną nėra ne tik liepą, bet ir birželį, ir rugpjūtį, ir net rugsėjį. Šiek tiek graudu, bet ką padarysi – tokia, va, melaginga „airBaltic“ reklama:
AirB2
Ir taip yra ne tik su Barselona, o ir su kitomis vasaros sezono populiariausiomis kryptimis (pavyzdžių – begalės). Tokios, va, „didžiojo AirBaltic išpardavimo” realijos. Na, bet tikimės, jog kažkam gal vistik tai bus aktualu ir kažkam padėsim pigiau nukeliauti net su šiomis plėšikiškai meluojančiomis avialinijomis.

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.