Net 80% nuolaida „Simple Express“ autobusų bilietams išvykimams iš Kauno!

Štai ir vėl pasirodė nauja akcija „Simple Express“ tarptautiniams maršrutams. Nepraleiskit nuostabios progos sutaupyti ir aplankyti kitus Europos miestus ir sostines! Pritaikius specialų nuolaidos kodą, suteikiama net iki 80% nuolaida „Simple Express“ tarptautinių reisų autobusų bilietams išvykimams iš Kauno! Deja, bet Vilnius šį kartą lieka nuskriaustas…
Akcijos laikotarpis: nuo šiandien iki 2016.01.17 dienos pabaigos
Pigių kelionių laikotarpis: 2016.01.25 – 2016.03.31
Nuolaidos kodas: KAUNAS
Suteikiamos nuolaidos šiems autobusų maršrutams:
Kaunas – Varšuva – Kaunas
Kaunas – Poznanė – Kaunas
Kaunas – Berlynas – Kaunas
Nuolaidų dydis priklauso nuo išvykimo datos:
Pirmadieniais – Ketvirtadieniais taikoma -80% nuolaida
Penktadieniais – Sekmadieniais taikoma -50% nuolaida
Pigius autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje vežėjo svetainėje adresu http://www.simpleexpress.eu/lt/. Susivedat dominančias kelionių datas, specialiame nuolaidų laukelyje suvedat nuolaidos kodą ir Jums automatiškai bus pritaikyta 50-80% nuolaida bilietams.
Rezervacijos pavyzdžiai su pritaikyta 80% nuolaida „Simple Express“ autobusų bilietams iš Kauno į Varšuvą, Poznanę, Berlyną:
Lisis1
Lisis2
Lisis3
Papildomai primename, kad kelionė šiais moderniais autobusais – neprailgsta. Kiekviename autobuse rasite:
Individualus pramogų įrenginys su jutikliniu ekranu (filmai, muzika, žaidimai, internetas)***
Nemokamas internetas (Paslaugos kokybė priklauso nuo geografinės padėties. Interneto signalas tam tikrose vietose gali būti nepasiekiamas)
Galimybė nusipirkti pas vairuotoją ausinukus (1.50 EUR), antklodę (4 EUR) ir pagalvę (3 EUR)
Galimybė įsigyti buteliuką vandens (0,5 L = 1 EUR)
Patogios atlenkiamos sėdynės, kiekviena sėdima vieta yra aprūpinta saugos diržu
El. maitinimo šaltinis prie kiekvienos sėdynės
Kondicionavimo sistema
Tualetas
Atsiliepimas iš asmeninės praktikos: autobusuose kėdės labai patogios, nesunku buvo užmigti važiuojant ir patogu sėdėti. Filmai, muzika ir žaidimai priešais esančios kėdės ekranėlyje maloniai nustebino – beveik niekuo nenusileido kokybe ir gausa media programoms, esančioms lėktuvuose. Tik norint juos žiūrėti ar klausytis muzikos, reikia turėti savo ausinukus (arba galima juos nusipirkti iš vairuotojo). Internete galima rašyti arba naudojantis savo telefonu/kompiuteriu, arba priešais įtaisytame ekranėlyje. Tiesa, jis nebuvo labai greitas ir stabiliai veikiantis.

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.