50% nuolaida tarptautiniams autobusų bilietams su Simple Express!

Štai ir vėl pasirodė nauja akcija Simple Express tarptautiniams maršrutams. Nepraleiskit nuostabios progos sutaupyti ir aplankyti kitus Europos miestus ir sostines! Pritaikius specialų nuolaidos kodą, suteikiama net 50% nuolaida visiems autobusų bilietams su Simple Express išvykimams iš Vilniaus! Deja, bet Kaunas ir vėl lieka nuskriaustas 🙁
Akcijos laikotarpis: nuo šiandien iki 2015.11.08 dienos pabaigos
Pigių kelionių laikotarpis: 2015.11.09 – 2015.12.17
Nuolaidos kodas: simple
Pigius autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje vežėjo svetainėje adresu http://www.simpleexpress.eu/lt/. Nuolaida taikoma visiems išvykimams akcijiniu laikotarpiu. Tad datų pasirinkimas yra tikrai didelis. Simple Express iš Vilniaus veža šiomis kryptimis: Varšuva, Poznanė ir Berlynas.
Norint pasinaudoti šiuo pasiūlymu, reikia apsilankyti aukščiau nurodytoje oficialioje pervežėjo svetainėje ir susivedus dominančias kelionių datas bei kryptis, specialiame nuolaidų laukelyje įvesti nuolaidos kodą. Jums automatiškai bus pritaikyta 50% nuolaida bilietams. Kaip pavyzdys, pigūs autobuso bilietai iš Vilniaus į Varšuvą su nuolaidos kodu tekainuoja 8 EUR į vieną pusę! O pigūs autobuso bilietai iš Vilniaus į Berlyną – vos 17 EUR!!!
Rezervacijų pavyzdžiai čia:
Sasapas1
Arba:
Sasapas2
Papildomai primename, kad kelionė šiais moderniais autobusais – neprailgsta. Kiekviename autobuse rasite:
Individualus pramogų įrenginys su jutikliniu ekranu (filmai, muzika, žaidimai, internetas)***
Nemokamas internetas (Paslaugos kokybė priklauso nuo geografinės padėties. Interneto signalas tam tikrose vietose gali būti nepasiekiamas)
Galimybė nusipirkti pas vairuotoją ausinukus (1.50 EUR), antklodę (4 EUR) ir pagalvę (3 EUR)
Galimybė įsigyti buteliuką vandens (0,5 L = 1 EUR)
Patogios atlenkiamos sėdynės, kiekviena sėdima vieta yra aprūpinta saugos diržu
El. maitinimo šaltinis prie kiekvienos sėdynės
Kondicionavimo sistema
Tualetas
Atsiliepimas iš asmeninės praktikos: autobuse kėdės labai patogios, nesunku buvo užmigti važiuojant. Ausinukus radau nemokamai padėtus priešais kėdėje esančiame krepšelyje. Filmai, muzika ir žaidimai priešais esančios kėdės ekranėlyje maloniai nustebino – beveik niekuo nenusileido kokybe ir gausa media programoms, esančioms lėktuvuose. Tik, va, internetas, galima sakyti, neveikė visos kelionės metu. O jei tiksliau pasakyti, tai jis veikė, bet vieną puslapį kraudavo ne mažiau 5 min (jei jame mažai grafikos elementų), o jei daugiau, puslapis sudėtingesnis, tai neužkraudavo išvis.
Viešbučių kainas tiek Varšuvoje, tiek Berlyne, tiek bet kur kitur galite iškart pasitikrinti ir rezervuoti čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.