Super hitas! Pigūs bilietai į Braziliją – tik 177 EUR į abi puses!

Akcija baigėsi
Va, čia tai bent… Tokių kainų mums asmeniškai niekada nėra tekę matyti. Skrydžiai iš Prancūzijos arba Ispanijos iki Rio de Žaneiro kainuoja tik 177 EUR!!! Ir čia su registruotu bagažu, maitinimu ir gėrimais lėktuve. Skrydžiai į Kanarų salas panašiai kainuoja, kiek dabar kainuoja skrydis į vieną įspūdingiausių šalių pasaulyje! Maža to – kelionę galima susiplanuoti ir didžiausio bei įspūdingiausio renginio Brazilijoje metu, apie kurio lankymą mes skelbėme jau vakar. Susidomėjusiems reikėtu nedelsti – kaip parodė ankstesnės akcijos į Pietų Ameriką, tokie pigūs bilietai būna labai greitai išgraibstomi.
Tokią nerealią kainą siūlo Lufthansa AG – didžiausia Europos oro linijų bendrovė pagal lėktuvų ir aptarnautų keleivių skaičių. Kelionę reikėtų pradėti nelabai patogiuose ir patogiai iš Lietuvos pasiekiamuose taškuose. Bet kai tokia kaina, galima susitaikyti ir su šiokiais tokiais nepatogumais 🙂 Už tokią ar panašią kainą kainuojančius bilietus tektų startuoti arba iš Strasbūro, arba iš Nicos, arba iš Madrido, arba iš Tulūzo, arba iš Barselonos. Kadangi skrydžiai vykdomi su Lufthansa lėktuvais, tiek į priekį, tiek atgal kelionė būtų vykdoma per Frankfurtą. Grįžtant galima jame išlipti ir toliau kelionės netęsti, nes iš Frankfurto pigiai ir patogiai galima grįžti į Lietuvą.
Kas tai yra Brazilija? Pirmosios asociacijos: tropinės džiunglės, Rio de Žaneiro šėlstantis karnavalas, futbolo pergalės, stipri kava ir sambos garsai, aidintys saulės nubučiuotuose paplūdimiuose… Visa tai tiesa. Tačiau Brazilija turi daug daugiau! Tai didžiulių kontrastų didžiulė šalis – pirmapradžio tropinio rojaus prieglobstis, megapolių ūžesio prisotinta atmosfera, sunkiai įsivaizduojama prabanga ir dar sunkiau suvokiamas skurdas greta. Nuo pat XVa., kuomet portugalai pasiekė šalies krantus, Brazilija intriguoja ir magiška trauka vilioja keliautojus iš viso pasaulio, kaitina fantaziją ir žavi plačiausiu potyrių spektru.
Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų sausis – 2016 metų birželis
Skrydžių segmentai: Ispanija/Prancūzija-Frankfurtas-San Paulas-Rio de Žaneiras-Frankfurtas-Ispanija/Prancūzija (kaip jau minėjome, grįžtant galima kelionę nutraukti Frankfurte)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Strasbūras – Rio de Žaneiras – Strasbūras su nustatytomis datomis: išvykimo 2016.01.20 ir grįžimo 2016.02.03. Jei netinka pasiūlytas variantas, skrydžių datas, žinoma, galima keisti nuorodose aukščiau. Skrydžių rezervacijos pavyzdys čia:
Luglio
Beveik ta pati kaina skrydžiams ir iš Nicos:
Luglio2
Neįtikėtina kaina, tiesa? Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną Prancūzijos ar Ispanijos miestų į Braziliją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂
Jei turite klausimų – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Juo labiau, kad Brazilijoje tekę kelis kartus jau ir pabuvoti, tai patarimų dėl šios šalies tikrai galime suteikti 🙂 Papildomai įspėjame, kad viešbučių kainos karnavalo metu Rio de Žaneire patrigubėja. Yra daug norinčių šį įspūdingą reginį pamatyti bent kartą gyvenime ir viešbučiai tuo skuba naudotis. Deja…
Viešbučių kainas bet kurioje Brazilijos vietoje galite pasitikrinti ir rezervuoti tiesiog čia:


Booking.com

One thought on “Super hitas! Pigūs bilietai į Braziliją – tik 177 EUR į abi puses!

  • 2016-02-20 at 13:47
    Permalink

    O jus specialiai ieskot vokieciu momondo – ar tai turi itakos?

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.