Super hitas! Pigūs bilietai į vieną gražiausių vietų Žemėje – Iguazu krioklius, tik 351 EUR į abi puses!

Ar žinojote, kad Brazilijos-Argentinos pasienyje yra vienas iš 7 Naujųjų gamtos stebuklų Žemėje? Tokio skambaus pripažinimo sulaukė Cataratas de Iguazú arba lietuviškai: Iguazu arba Iguasu kriokliai. Tai yra vieni didžiausių krioklių mūsų planetoje, paslėpti giliai džiunglėse Pietų Amerikoje. Tie, kurie turi svajonę nukeliauti į vietas, nesukurtas žmogaus ir vis dar žmonijos nesugadintas, Iguazu kriokliai bus idealus pasirinkimas. O jeigu dar yra abejojančių šio gamtos kūrinio unikalumu, galite pasižiūrėti šį video nufilmuotą su dronu:

Igvasu kriokliai iš tiesų yra labai nuostabūs. Juos sudaro 275 protakų tinklas, kurių aukštis siekia net 82 metrus. Visos krioklių sistemos ilgis yra beveik 3 kilometrai ir kiekvieną sekundę ji praleidžia vidutiniškai po 1000 kubinių metrų vandens. Igvasu kriokliai, kartu su Igvasu nacionaliniu parku, kuriame įsitaisę nuo 1986 metų yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Iguasu kriokliai laikomi vienais įspūdingiausių gamtos darinių, kurie, išraižę Iguazu upės vagą, skiria Argentiną ir Braziliją. Abiejų valstybių pusėse aplink krioklius yra įrengti turistiniai takeliai, kuriais vaikščiojant galima iš arčiau pasigėrėti visais parke esančiais kriokliais.
Tarp krioklio atšakų yra daugybė salų. Įprastai, tekant upės vandeniui, San Martino sala (La Isla San Martín) dalina Igvasu krioklius į dvi dalis. Srauniausioje dalyje sutinkame įspūdingą „Velnio gerklę“ (isp. Garganta del Diablo) – U formos, 150 m pločio ir 700 m ilgio klifą, kurio kraštais krenta milžiniška vandens srovė. Ši dalis yra įsitaisiusi Argentinos ir Brazilijos pasienyje. O kitoje San Martino salos pusėje, kuri yra Argentinos pusėje, sutinkame visą eilę išsidėsčiusių krioklių ir kaskadų. Didžiausias ir įspūdingiausias šios dalies krioklys – Salto San Marto. Dar kelis krioklius pamatysite aplankę pačią San Martino salą.
Iguasu krioklius supa nuostabi gamta, todėl vaikštant turistiniais takeliais galima pasigėrėti ne tik kriokliais, bet ir laukine gyvūnija. Čia galima pamatyti paprastuosius koačius – meškėnų šeimos atstovus, įvairių rūšių paukščius: nuo papūgėlių iki tukanų, daugybę drugelių, o jei labai labai labai pasiseka – tai ir plėšriąsias kates: jaguarą, pumą ar ocelotą. Ką jau kalbėti apie įvairiausias gyvates.
Visa tai dabar galite pamatyti vos už 351 EUR nusipirkę bilietus iš Liuksemburgo tiesiai į Pietų Amerikos džiungles. Skrydžiai vykdomi su Air France ir Azul (Brazilijos vidinis skrydis) avialinijomis. Liuksemburgas iš Lietuvos pigiai pasiekiamas per Frankfurtą. Iš Frankfurto Hahno oro uosto, į kurį atskrendama tiek su “RyanAir”, tiek su “WizzAir” lėktuvais, galima vos už 5 EUR pervažiuoti į Liuksemburgą, iš kurio reikėtų ir startuoti. Į bilietų kainą, savaime suprantama, įskaičiuotas ir registruojamas bagažas, maitinimas ir gėrimai lėktuve skrydžio metu.
Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų sausis-kovas (variantų ir datų yra tikrai nemažai)
Skrydžių segmentai: Liuksemburgas-Paryžius-San Paulas-Iguassu Falls ir grįžimas Iguassu Falls-Brasilia-Paryžius-Liuksemburgas
Pigiausius bilietus galite įsigyti BudgetAir svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Liuksemburgas – Iguasu kriokliai – Liuksemburgas su nustatytomis datomis: išvykimo 2016.01.29 ir grįžimo 2016.02.14. Jei netinka pasiūlytas variantas, skrydžių datas, žinoma, galima keisti nuorodose aukščiau.
Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Agostu
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Liuksemburgą į Braziliją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂
Jei turite klausimų – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Juo labiau, kad Brazilijoje tekę kelis kartus jau ir pabuvoti, tai patarimų dėl šios šalies tikrai galime suteikti 🙂
Viešbučių kainas bet kurioje Brazilijos vietoje galite pasitikrinti ir rezervuoti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.