Nerealu! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ į San Paulą, Brazilija iš Vilniaus arba Rygos – vos nuo 461 EUR į abi puses!

Trumpai drūtai – turime Jums nerealų pasiūlymą nuvykti į didžiausią Brazilijos miestą – San Paulą! Dabar skrydžiai iš Vilniaus ir Rygos į didžiausią Brazilijos miestą ir San Paulo valstijos sostinę su „Turkish Airlines“ tekainuoja vos nuo 461 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuoti ir 2 registruojami bagažai iki 23 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Visi skrydžiai – jungiamieji, su ilgu sustojimu didžiausiame Turkijos mieste – Stambule.
Papildomai primename, kad reguliari skrydžių kaina iš Lietuvos į San Paulą kainuoja beveik 5x daugiau, nei pigių bilietų kaina į Braziliją, kurią siūlome Jums dabar!!!
Brazilija – didžiausia Lotynų Amerikos valstybė, į kurią prieš daugiau nei 500 metų pirmasis europietis, portugalų tyrinėtojas Pedro Alvares Cabral, įkėlė koją. Brazilija – tai ne tik futbolo komanda, spalvingasis karnavalas, aromatinga kava bei Copacabana paplūdimys. Balto smėlio paplūdimiai sudaro ilgiausią pasaulyje pakrantę, o daugiau kaip 170 milijonų brazilų pasiruošę draugiškai jus sutikti, parodyti savo nuostabią šalį bei kartu, nors ir trumpam, džiaugtis ir mėgautis visais gyvenimo teikiamais malonumais. Jūsų čia lauks nuostabus, dieną naktį pulsuojantis Rio; kalnų kurortas Petropolis, neištirtos Amazonės džiunglės, vienas didžiausių gamtos stebuklų planetoje – Iguassu kriokliai, seniausias šalies miestas – Salvador da Bahia ir dar daug kitų, akiai malonių vietų. Atstumai šalies viduje, be abejo, labai dideli. Atstumas nuo Šiaurės iki Pietų yra net 6000 km.
Brazilija – kerintis deimantas, kurio briaunos tviska vis kitaip. Todėl jei pavargote nuo žemiškos dalios, europietiškumo, familiarumo ir atsainumo kviečiame į Pietų Amerikos gigantę – Braziliją. Čia įkvėpsite tropinio oro, pamatysite kerinčius gamtos vaizdus, faunos ir floros margumyną, patirsite neišdildomų įspūdžių, be abejonės tikime, kad Jūsų požiūris į daugelį kasdienių dalykų kardinaliai pasikeis. Brazilija yra tokia didžiulė todėl gali pasiūlyti labai daug, įvairiausių poreikių turistams. Pirmosiomis pažinties dienomis suspėsite tik įkvėpti Brazilijos dvasios, o paskui grįšite atgal vėl ir vėl. Noras ištirti Brazilija „nuo… iki…“ vienija visus čia bent kartą apsilankiusius. Džiunglės, stepės, kanjonai, urvai, kriokliai, slidinėjimo kurortai ir draugiški, šilti bei be galo aistringi Brazilijos žmonės nepalieka nė vieno abejingo, kuris aplankė jų šalį. Pasinaudojus mūsų pasiūlymu, sekantis žmogus įsimylėjęs Braziliją galite būti ir Jūs!Pigių bilietų į Braziliją laikotarpis: 2023 metų lapkritis-2024 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Stambulas-San Paulas-Stambulas-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus iš Rygos galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos žemiau. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kiek brangiau kainuoja skrydžiai iš Vilniaus – spausti čia:
Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų apačioje):
Lapkričio 14-30 d.
Vasario 7-22 d.
Kovo 5-21 d.
Ir daugelis kitų variantų! Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius bilietus patys arba kreiptis į mus. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stambulą į spalvingąją Braziliją su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
ei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.