Nerealu! Pigūs bilietai į Panamą iš Vilniaus bei Rygos – vos nuo 439 EUR į abi puses!

Tokių kainų iš Lietuvos ar Latvijos į Panamą dar nebuvo! Dabar skrydžiai iš Vilniaus ir Rygos į tolimąją ir egzotiškąją Panamą su „Turkish Airlines“ tekainuoja vos nuo 439 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Visi skrydžiai – jungiamieji, su ilgu sustojimu didžiausiame Turkijos mieste – Stambule.
Mūsų puslapio komanda kaip tik gruodžio-sausio mėnesiais viešėjo Panamoje. Tad prisiminimai ir įspūdžiai apie šią šalį dar labai „gyvi”. Šią šalį galime drąsiai rekomenduoti tiems, kuriems patinka gamta ir gyvūnija. Panama – vienintelė sostinė pasaulyje, kurioje auga tropiniai miškai. Norint patekti į džiungles, faktiškai nereikia išvažiuoti iš miesto. O džiunglėse galima pamatyti (jei pasiseks) begalę įvairiausios gyvūnijos. Kaip skaitėme ant informacinės lentelės, tai Panamoje yra daugiau gyvūnijos ir augalijos rūšių, nei JAV, Kanadą ir Europą kartu sudėjus. Tai tikrai stiprus argumentas. Jei reikės pagalbos planuojant kelionę Panamoje ar reikės konsultacijos dėl šios šalies – visada galite klausti ar komentuoti. Padėsime ir pasidalinsime visomis žiniomis, kurias turime ir esame sukaupę apie šią šalį 🙂
Panama – turistų pamėgtas kraštas, garsus ne tik didžiuoju laivybos kanalu, pripažintu vienu iš svarbiausių bei sudėtingiausių inžinerijos statinių, bet ir auksiniais, palmių giraitėmis apaugusiais pakrantės paplūdimiais, skalaujamais dviejų vandenynų. Panamos sostinė – tai svarbiausias Centrinės Amerikos pramonės ir prekybos centras bei vienas svarbiausių pasaulio finansų centrų, išsiskiriantis šiuolaikine architektūra bei daugiaaukščiais pastatais. Panama – tai ir pirmapradės gamtos rojus, su gausia tropine flora ir fauna. Tai šalis, kurioje išlikusi unikali kunų genties indėnų kultūra, sugebėjusi išsaugoti savo tapatumą bei tradicijas per ilgą Ispanijos kolonizacijos laikotarpį.Pigių bilietų į Panamą laikotarpis: 2023 metų lapkritis-2024 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Stambulas-Panama-Stambulas-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus iš Rygos galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos žemiau. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kiek brangiau kainuoja skrydžiai iš Vilniaus – spausti čia:
Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų apačioje):
Sausio 16-30 d.
Vasario 5-20 d.
Kovo 4-19 d.
Ir daugelis kitų variantų! Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius bilietus patys arba kreiptis į mus. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stambulą į Panamą su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Nerealu! Pigūs bilietai į Panamą iš Vilniaus bei Rygos – vos nuo 439 EUR į abi puses!

 • 2023-05-15 at 06:59
  Permalink

  Marie teisi. Ir pernai, ir šįmet gegužės mėnesį „Turkish Airlines“ padavė gerų akcijų. Gaila, kad „Lufthansa“ jų pėdomis neseka, nes tikrai čiupčiau bilietus į Meksiką, Puerto Riką ar Kubą už ~350 EUR kaip būdavo anksčiau 🙂

  Reply
 • 2023-05-14 at 13:37
  Permalink

  Tikrai,jau pastebėjau,kad turkai kasmet gegužės mėnesį meta dideles akcijas.
  Pernai įsigijau bilietą į Tokyo,šiemet į Indiją.
  Bet jūsų vietoj labai nesidžiaugčiau patogiais skrydžių laikais,nes tuoj gausit laišką,kad skrydžių laikai keičiasi.
  Turkai mėgsta keisti laikus.

  Reply
  • 2023-05-15 at 07:33
   Permalink

   Aš turiu bilietus su Turkijos avialinijomis šiam rudeniui ir tikrai, jie nuolat siunčia man laiškus kad keičiasi skrydžių laikai. Valandos ribose. Bet tai aktualu tik esant trumpam persėdimui. O patogiais skrydžių laikais aš vadinu tokius, kai iš Vilniaus lėktuvas nekyla 6.00 -7.00 ryto arba nesileidžia vidurnaktį. Ko su šiomis avialinijomis ir nebūna. Dėl kitko tai lai kaitalioja kiek nori – vis tiek tai jų rūpestis sudėlioti taip, kad pasiektum galutinį kelionės tašką.

   Reply
 • 2023-05-12 at 11:01
  Permalink

  Šlovė Šėtonui ir didelis Ačiū!!! Vakar įsigijau bilietus. Kažkas nerealaus: į skrydį įskaičiuotas ne tik maitinimas, bet ir du vienetai registruojamo bagažo po 23 kg (kam tiek reikia?!) Nakvynė viešbutyje Stambule skrendant į abu galus ir turai po Stambulą. Patogūs skrydžio laikai.
  Besigundantiems: puiki proga praktiškai už dyka nuskristi ne tik į Panamą, bet ir apsilankyti šalia esančioje Kosta Rikoje bei pamatyti jos nuostabią gamtą. Tam reikia daugiau laiko. Bet faktas, kad Turkijos avialinijos bent jau šiam skrydžiui (stebėjau pora dienų) nuolat keičia akcijinius pasiūlymus, sudarydamos galimybes skristi įvairiomis datomis ir būti ten ilgiau ar trumpiau. Kaina nesikeičia – 478 eurai į abu galus. Skrydžių datos už tokią kainą kinta.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.