Oho! Pigūs bilietai iš Madrido arba Barselonos į įvairius Meksikos miestus bei kurortus – vos nuo 252 EUR!

Atsirado labai pigių bilietų į Meksikos didžiausią ir žinomiausią kurortą Kankuną, šalies sostinę – Meksiko miestą ir visą eilę kitų žymių bei turistų gausiai lankomų miestų, tokių kaip La Pazą, kurortinį Puerto Vallarta, puikius paplūdimius siūlantį Huatulco ar tikrai visiems girdėtą didžiausią ir audringiausią Meksikos Rivjeros kurortą – Acapulco. Pigiausių bilietų kainos prasideda vos nuo 252 EUR už kelionę į abi puses su rankiniu bagažu. Tokią super galimybę aplankyti Meksiką mums suteikia nacionalinės Meksikos avialinijos – „Aeroméxico“. Visi skrydžiai būtų jungiamieji, su ilgesniu ar trumpesniu persėdimu avialinijų bazėje Meksiko mieste (savaime suprantama, jei norite skristi į Meksikos sostinę, skrydžiai bus tiesioginiai). Kelionę tektų pradėti ir baigti arba Madride, arba Barselonoje. Abu didžiausi Ispanijos miestai pigiai ir patogiai iš Lietuvos pasiekiami tiesioginiais pigių skrydžių bendrovių reisais.
Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Visa tai stulbina ir palieka neišdildomą įspūdį visam gyvenimui…
Jei ieškote nuotykių ir egzotikos, rekomenduojame keliauti per šalį, aplankant senovinius actekų ir majų civilizacijos paminklus, didžiuosius kolonijinius miestus, įkurtus ankstesnių civilizacijų miestų vietoje, ugnikalnius, Sierra Madre kalnus, krioklius, kanjonus. Daug iš šių objektų yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
Norintys atsipalaiduoti, pasimėgauti kokteiliais, saule, šiltu žydru vandeniu, koralais ir paplūdimiais neapsiriks pasirinkę Kankuno, Cozumel salos, Playa del Carmen ar kitus Riviera Maya, Karibų jūros pakrantės kurortus.
Dauguma vykstančiųjų į Meksiką derina poilsį su pažintine programa ir renkasi pažintines-poilsines keliones, kai kelionės pradžioje patirtų įspūdžių gausybę subrandina vėliau ilsėdamiesi paplūdimyje. Taip pat galima užsisakyti poilsinę kelionę ir vietoje pirkti ekskursijas.Pigių bilietų į Meksiką laikotarpis: 2020 metų kovas-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Barselona arba Madridas-Meksikas-pasirinktas Meksikos miestas-Meksikas-Barselona arba Madridas
Kaip jau rašėme, kelionės variantų yra be galo daug (galima dėlioti ir sudėtingesnį kelionės variantą, kaip atskrendant į vieną miestą, o išskrendant jau iš kito). Pigiausi bilietai kainuoja maršrutu Madridas-Kankunas-Madridas, kurie kainuoja vos nuo 252 EUR už kelionę į abi puses. Kelionės rezervacijos pavyzdys – spausti čia:

Už kiek didesnes sumas iš Madrido galima nuskristi į:
La Pazą už 264 EUR – spausti čia
Puerto Vallartą už 278 EUR – spausti čia
Tiesioginiai skrydžiai į Meksiko miestą kainuoja nuo 302 EUR – spausti čiaKaip jau minėjome, galima keliauti į Meksiką nebūtinai iš Madrido. Yra pigių bilietų ir iš Barselonos. Tarkim, tiesioginiai skrydžiai iš Katalonijos sostinės į Meksiko miestą kainuoja vos nuo 303 EUR – spausti čia:

Iš Barselonos į Kankuną galima nuskristi už vos 269 EUR – spausti čia
Skrydžiai į Huatulco kurortą kainuoja nuo 343 EUR – spausti čia
Na, o į garsųjį Akapulką skrydžių kainos prasideda nuo 362 EUR – spausti čia
Galimi įvairiausi variantai – kiekvienas galite išbandyti savo maršrutus ir garantuojame, kad rasite gerą kainą! 🙂 O jei kažkas nepavyksta, reikia pagalbos nuperkant bilietus – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Madridą arba Barseloną į pasirinktą Meksikos miestą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.