WoW! Tiesioginiai skrydžiai iš Paryžiaus į garsiąją San Marteno salą Karibuose – vos nuo 337 EUR į abi puses!

Puikus pasiūlymas svajojantiems nuvykti į San Marteno salą Karibuose. Pigūs tiesioginiai skrydžiai į šį Karibų jūros perlą ir vieną įdomiausių oro uostų pasaulyje – žymųjį Princesės Julianos tarptautinį oro uostą – dabar tekainuoja vos 337 EUR kelionę vykstant iš Paryžiaus. Į kelionės kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas bei maitinimas lėktuve skrydžio metu. Kelionę tektų pradėti ir baigti Paryžiaus Orli oro uoste, į kurį tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra. Iš Lietuvos lėktuvai atskrenda į Bovė (Beauvais) oro uostą, iš kurio vos už 30 EUR galėsite nuvykti iki Orly ir grįžti atgal.
Įsivaizduokite ramų vakarą, jūs gulite paplūdimyje, krantą skalauja jūra, pučia šiltas vėjas, šviečia saulė, staiga jūs girdite lėktuvo variklio dūzgesį ir virš jūsų praskrieja Boeing 747. Sveiki atvykę į paplūdimį, esantį Saint Maarten saloje, Karibų jūroje. Princess Juliana tarptautinis oro uostas yra antras judriausių uostų rytinėje Karibų jūros dalyje. Jis pavadintas Olandų princesės Julianos, kuri, kaip karūnuota princesė, nusileido čia 1944 metais, garbei. Išgarsėjo šis oro uostas dėl savo labai trumpo nutūpimo tako, kuris siekia tik apie 2180 metrų. Dėl to lėktuvas turi skristi labai žemai. Gyvai šis vaizdas atrodo taip:

Tai, žinoma, didžiausia atrakcija visoje saloje, nes niekur daugiau kitur pasaulyje Jūs negalėtumėte pasidaryti nuotraukos su Jums virš galvos keliasdešimt metrų aukštyje skrendančiu lėktuvu 🙂 Kita ne ką mažesnė salos atrakcija – laukti kylančių lėktuvų bandant priešintis jų variklių keliamam vėjui, kuris daugelį žmonių tiesiog nupučia į vandenį 🙂
Danger
Sala priklauso tiek Prancūzijai, tiek Olandijai. Tiesa, joje nėra visiškai jokių sienų ar muitinės tarp šių dviejų valstybių. Jas skiria tik aukštai iškelta Prancūzijos ar Olandijos vėliava. Įdomus faktas – norint vykti į šią salą, nereikia visiškai jokių vizų. Tiesa, norint pasilikti Olandijos karalystės pusėje ilgiau nei 90 dienų, teks tą vizą įsigyti. Bet jei esate ES pilietis, Prancūzijos pusėje galite net ir gyventi.Pigių bilietų laikotarpis: 2020 metų kovas-liepa (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Paryžius-San Martenas-Paryžius (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Paryžius-San Martenas-Paryžius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Už tą pačią sumą galima skristi ir per patį vidurvasarį – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Paryžių į Karibus su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.