Super! Pigūs bilietai iš Varšuvos į Mažąsias Antilų salas – Martiniką arba Gvadelupą – vos nuo 390 EUR! Didelis datų pasirinkimas!

Puikus pasiūlymas svajojantiems aplankyti Mažąsias Antilų salas – Martiniką arba Gvadelupą! Didžiausia oro vežėja Prancūzijoje – „Air France“ pasiūlė jungiamuosius skrydžius iš Lenkijos sostinės į Karibus, kurių kaina prasideda vos nuo 390 EUR! Į kainą įskaičiuotas iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, „Air France“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, kurią iš Kauno ar Vilniaus galima pigiai pasiekti tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kainos akcijų metu kainuoja vos nuo 3-5 EUR į vieną pusę!
Egzotiškos Karibų jūros salos apima Didįjį ir Mažąjį Antilų salynus. Didieji Antilai tai arčiau žemyno esancios keturios pagrindinės salos: Kuba, Haitis, Jamaika ir Puerto Rikas, o Mažieji Antilai – tai nedidelių salų-salelių rinkinys: triukšmingos Bahamų salos, autentiškos Terkso ir Kaikoso salos, padalintos tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Jungtinės Karalystės Mergelių salos, laukinės gamtos salos Antigva ir Barbuda, atrastos Kolumbo Gvadelupa ir Martinika, Grenada, Barbadosas, Curacao, Trinidadas ir Tobagas, ir galiausiai Jack’o Sparrow išreklamuota Dominika.
Gvadelupa – nuostabaus grožio Prancūzijos kolonija, kurioje galima pamatyti veikiantį ugnikalnį, grazžiausių džiunglių kampelių, egzotiškiausių augalų ir gyvūnų, baltų paplūdimių. Verta iš arčiau pamatyti vietinius gyventojus, jų įprastą gyvenimą. Taip pat verta apsilankyti kavos, romo muziejuose, nuplaukti į netoliese esančias salas – Les Saints, La Desirade, Marie-Galante. Gvadelupa – tai sala, iš kurios grįžus, dar ilgai išliks saldus jos kvapas, o akys turės progos pailsėti nuo ryškių gamtos spalvų ir kaitrios Karibų saulės.
Martinika (prancūziškai Martinique) – sala esanti centrinėje Mažųjų Antilų dalyje Karibų jūroje. Martinikos krantai vingiuoti, drėgni atogražų miškai kalnuose tankūs, siauri slėniai derlingi, o ugnikalniai veikiantys. Saloje gausu ryškios tropinės augmenijos, o pakrančių vandenys pilnos įvairiausios povandeninio pasaulio gyvūnijos.
Pigių bilietų laikotarpis: 2018 metų vasaris-spalis (didelis datų pasirinkimas, daug datų ir visais vasaros mėnesiais)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Paryžius-Martinika arba Gvadelupa-Paryžius-Varšuva
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Varšuva-Gvadelupa-Varšuva su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Jei domitės galimybe apsilankyti Martinikoje, bilietai kainuoja labai panašiai – spausti čia:

Dėmesio – kaip jau pastebėjote, tiek vykstant į priekį, tiek grįžtant atgal neišvengiamai bus reikalingas oro uosto keitimas Paryžiuje. Papildomai Jums kainuos pervažiavimas iš Šarlio de Golio oro uosto į Orly bei atgal. Tarp šių oro uostų kursuoja autobusas Le Bus Direct (Line 3), kurio bilieto kaina 21 EUR važiuojant į vieną pusę ir 36 EUR grįžtant. Važiuojant didesnei kompanijai (daugiau kaip 3 žmonės) verta pagalvoti apie privačią pervežimo paslaugą arba pasidomėti taksi kainomis, kurios prasideda nuo 60 EUR už kelionę viena kryptimi.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Jūsų pasirinktą Karibų salą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Super! Pigūs bilietai iš Varšuvos į Mažąsias Antilų salas – Martiniką arba Gvadelupą – vos nuo 390 EUR! Didelis datų pasirinkimas!

  • 2017-06-21 at 19:21
    Permalink

    Skrydis tai pigus, bet kazin kaip su kainomis vietoje? Ar labai brangus pragyvenimas?

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.