Super! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Sidnėjų, Australija – vos nuo 534 EUR už kelionę į abi puses!

Sukombinavus „RyanAir“ bei „China Southern Airlines“ oro linijų bendrovių skrydžius yra galimybė labai pigiai nuvykti į Australijos gamtos ir gyvūnijos sostinę – Sidnėjų. Sudėjus visų avialinijų bilietų kainas, gauname neįtikėtinai mažą kainą – nuvykti į tolimąją Australiją galima už vos 534 EUR (skrydžiai vykdomi tik su rankiniu bagažu)! Norint su savimi pasiimti ir lagaminą, „RyanAir“ skrydžiai kainuos po 25 EUR brangiau (į „China Southern Airlines“ bendrovės skrydžius registruojamas bagažas jau yra įskaičiuotas).
Pasiilgote kelionių ir naujų nuotykių bei įspūdžių? Australija – tai pasaulio kraštelis, kuris stebins ypatinga savo lankytinų vietų, akį prikaustančių objektų, pasakiškos gamtos platybių gausa! Trokštate nepamirštamų atostogų? Pigūs skrydžiai į Australijos gražiausią miestą – galimybė išpildyti savo svajones! Net mintis apie atostogas Sidnėjuje jaudina, o įžymios vietos, lankytini objektai ir veiklos pasirinkimų platybės priverčia kuo detaliau suplanuoti savo kelionę. Australijos pietryčiuose esantis miestas yra ne tik šalies ekonominis centras, turintis tarptautinį oro ir jūrų uostus, bet ir įtraukiančia architektūra, įdomiais muziejais, galerijomis ir atpalaiduojančia ramybe pulsuojančiais paplūdimiais pasižymintis miestas. Nuostabių vaizdų įlankos parkai, sodai ir architektūriniai Harboro (Harbour) tilto ir Operos teatro stebuklai – tai tik keletas Sidnėjaus teikiamų privalumų. Sidnėjus – tai ne tik milžiniški pastatai, daugybė autobusų stočių, ne tik platus geležinkelių ir automobilių kelių tinklas, bet ir daugiau nei dvidešimt nuostabių paplūdimių, kurie yra idealūs plaukiojimui, banglenčių sportui ir deginimuisi vasaros mėnesiais.
Pigių bilietų laikotarpis: 2018 metų balandis-birželis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Tai būtų 3 atskiri skrydžių segmentai (detalesnė informacija žemiau)
Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti Momondo svetainėje. Pateikiame kelionės pavyzdį. Rytinis „RyanAir“ skrydis iš Vilniaus į Oslą kainuoja vos 15 EUR – spausti čia:
Atskridus į Oslą reikės skubėti (nebus laiko ištrūkti pasivaikščioti ir į miesto centrą), nes vos už kelių valandų su „China Southern Airlines“ išskrendame į Naująją Zelandiją – spausti čia:

Kiek laiko praleisime Australijoje – pasirenkate laisvai (kelionės datas galima lengvai keisti). Atgal iš Sidnėjaus grįžtame vėl į Norvegijos sostinę, iš kurios po kelių valandų jau galite tiesioginiu „RyanAir“ skrydžiu grįžti atgal į Vilnių – spausti čia:

Štai ir viskas. Sudėjus visų skrydžių kainas gauname vos 534 EUR už galimybę nuskristi į nepakartojamą Australiją!
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Oslą į Sidnėjų su grįžimu atgal į Vilnių!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.