Pigūs bilietai iš Berlyno į Sidnėjų, Australija – vos nuo 534 EUR už kelionę į abi puses!

Gera bilietų kaina iš Berlyno į Australijos gamtos ir gyvūnijos sostinę – Sidnėjų! Dabar į šį didžiausią Australijos miestą galima nuvykti vos už 534 EUR kelionę pradedant ir baigiant Vokietijos sostinėje. Tokias labai geras kainas siūlo stambiausia Kinijos oro linijų bendrovė – „China Southern Airlines“, kurios bazė įsikūrusi Guangdžou mieste. Natūralu, kad visi skrydžiai iš/į Europą yra vykdomi su tarpiniu sustojimu šiame mieste. Dėmesio – esant norui, skrendant į priekį arba grįžtant yra galimybė susidėlioti kelionę su iki 72 h siekiančiu sustojimu viename didžiausių Kinijos miestų – Guangdžou! Kaip žinia, keleiviams, kurių tranzito laikas Kinijoje siekia iki 72 h, suteikiama nemokama tranzitinė viza ir galima šį laiką išnaudoti pasidairant po šį įspūdingą dangoraižių miestą bei uostą. Į visų „China Southern Airlines“ skrydžių kainą įskaičiuotas iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kelionę teks pradėti ir baigti Berlyne, kurį iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti arba tiesioginiais „RyanAir“ skrydžiais, arba pasinaudojus autobusų bendrovių siūlomais reisais (tokiu atveju ir lagamino atsivežimas nieko nekainuos).
Pasiilgote kelionių ir naujų nuotykių bei įspūdžių? Australija – tai pasaulio kraštelis, kuris stebins ypatinga savo lankytinų vietų, akį prikaustančių objektų, pasakiškos gamtos platybių gausa! Trokštate nepamirštamų atostogų? Pigūs skrydžiai į Australijos sostinę – galimybė išpildyti savo svajones! Net mintis apie atostogas Sidnėjuje jaudina, o įžymios vietos, lankytini objektai ir veiklos pasirinkimų platybės priverčia kuo detaliau suplanuoti savo kelionę. Australijos pietryčiuose esantis miestas yra ne tik šalies ekonominis centras, turintis tarptautinį oro ir jūrų uostus, bet ir įtraukiančia architektūra, įdomiais muziejais, galerijomis ir atpalaiduojančia ramybe pulsuojančiais paplūdimiais pasižymintis miestas. Nuostabių vaizdų įlankos parkai, sodai ir architektūriniai Harboro (Harbour) tilto ir Operos teatro stebuklai – tai tik keletas Sidnėjaus teikiamų privalumų. Sidnėjus – tai ne tik milžiniški pastatai, daugybė autobusų stočių, ne tik platus geležinkelių ir automobilių kelių tinklas, bet ir daugiau nei dvidešimt nuostabių paplūdimių, kurie yra idealūs plaukiojimui, banglenčių sportui ir deginimuisi vasaros mėnesiais.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų lapkritis-2018 metų kovas (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Berlynas-Amsterdamas-Guangdžou-Sidnėjus-Guangdžou-Amsterdamas-BerlynasPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Berlynas-Sidnėjus-Berlynas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Guangdžou į Sidnėjų su grįžimu atgal į Lietuvą!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.