Ar pasiruošę žaidimui??? Tik šiandien ir tik valandą laiko „Lux Express“ autobusų bilietai į Rygą po 0,50 EUR!

„Lux Express Group“, kuri yra stambiausias tarptautinis greitųjų autobusų maršrutų operatorius Baltijos regione, paskelbė naują žaidimą, kurio metu bus galima įsigyti bilietus į Rygą vos už 0,50 EUR! Susidomėjusiems reikės paskubėti, nes pigių bilietų skaičius yra ribotas ir juos bus galima įsigyti tik valandą laiko. Nepraleiskit progos vos ne už dyką patogiai nuvykti pasivaikščioti po Rygos senamiestį.
Akcijos laikotarpis: tik šiandien, 2017.10.13 dieną, ir tik tarp 14:00-15:00 valandos
Pigių kelionių už 0,50 EUR laikotarpis: nepaskelbta
Nuolaidos kodas: penktadienisTokius pigius autobuso bilietus galėsite nurodytą valandą įsigyti TIK oficialioje vežėjo svetainėje adresu: http://www.luxexpress.eu/lt/ kelionėms tarp Vilniaus ir Latvijos sostinės. Svetainėje susivedat dominančias kelionių datas, specialiame nuolaidų laukelyje suvedat nuolaidos kodą ir paspaudus “Ieškoti” Jums automatiškai bus pritaikyta nuolaida bilietams. Akcijos anonsas čia:

Nuoroda į oficialią akcijos svetainę: https://luxexpress.eu/lt/specialus-lux-express-zaidimas
Belieka visiems palinkėti sėkmės!

Na, o jei Jums kelionėje reikės viešbučio, mūsų puslapio lankytojams galime pasiūlyti -10% nuolaidos kodą bet kokiai viešbučio rezervacijai per Booking.com sistemą. Jums tereikia savo kelionėje būsimą viešbutį rezervuoti per šią mūsų Booking.com nuorodą ir po apsistojimo bet kuriame pasaulio viešbutyje Jums į kortelę bus grąžinta 10% dydžio suma nuo Jūsų viešbučio rezervacijos. Puiki proga sutaupyti!
P.S. Nuolaida taikoma tik vienai rezervacijai iš vienos Booking.com paskyros. Todėl jei kelionės metu rezervuosite daugiau nei kelis viešbučius, per mūsų pateiktą nuorodą arba rezervuokite brangiausią viešbutį, arba atlikite kelias rezervacijas iš skirtingų paskyrų.
Tai tiek šiam kartui. Sėkmės keliaujantiems!

P.S. Bilietų už 0,50 EUR tikrai yra, bet tik kelionei į priekį… Atgaliniams bilietams akcija, deja, bet netaikoma:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.