Super! Pigūs bilietai į San Chosę, Kosta Rika, iš Amsterdamo – vos nuo 256 EUR į abi puses!

Super gera kaina kelionėms iš Amsterdamo į “turtingąjį krantą” (“Kosta Rika” ispanų kalboje reiškia “turtingas krantas”)! Bilietus, kainuojančius vos nuo 256 EUR, siūlo pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“. Visi skrydžiai – jungiamieji, su persėdimais avialinijų bazėse. Kelionę tektų pradėti ir baigti Amsterdame, į kurį tiesiogiai iš Vilniaus galima nuskristi su „Air Baltic“ bendrovės lėktuvais.
Jei pritartume tvirtinimui, kad gamta – didžiausias mūsų turtas, mažutė Kosta Rika iš tikrųjų būtų turtingiausia šalis pasaulyje, o jei suskaičiuotume visus jos gyvius, laimėtų ir tankiausiai gyvenamos titulą. Amžina švelni vasara – taip trumpai galima apibūdinti Kosta Rikos klimatą, kuris labai vilioja užsieniečius. Vasarą gaivina lietūs, o kalnai užstoja vėjus ir kuria puikų mikroklimatą. „Čia visada apie 25 laipsnius šilumos, nors klimatas, tiesa, įvairuoja kalnuose ar vandenynų pakrantėse. Vieną šalies pakrantę skalauja Ramusis vandenynas, kitą – Karibų jūra, jos skiriasi klimatu ir augmenija. Kosta Rika yra lankomiausia Centrinės Amerikos valstybė, per metus sulaukianti beveik 2 milijonų užsienio turistų. Atrodo, lyg šiame žemės lopinėlyje vyksta nuolatinis floros ir faunos festivalis. Lagūnose tūno krokodilai, tropiniame miške ūbauja beždžionės, dangų raižo papūgų būriai, Ramiojo vandenyno pakrantėje tam tikru metų laiku galima stebėti banginių paradą. Klimato švelnumas ir švarių vandens telkinių gausa, matyt, ypač palankūs šaltakraujėms reptilijoms. Kaip pavyzdžiui, varlių Kosta Rikoje rasite visokių – nuo bitės iki katės dydžio, visų vaivorykštės spalvų. Gyvūnų spalvos čia itin ryškios. Kolibriai laigo tarp žiedų kartu su drugeliais, parkuose juos gaudyti griežtai draudžiama. Trumpai tariant, Kosta Rika turi viską, ką turi rojus – gamta čia keičiasi tarsi kaleidoskope: rytą būni plokščiakalnyje įsikūrusioje sostinėje San Chosė, po kelių valandų atsiduri jau drėgname atogrąžų miške, po pietų – greta ugnikalnio. Kad žemė čia niekad nemiega, įsitikini prie veikiančio Arenalio ugnikalnio, kuris išsiveržė 1968 metais. Taisyklingos formos, pasipuošęs kybančiu dūmų debesiu, nuolat šaudantis lavos pliūpsnius. Pribloškiantis vaizdas, jeigu tai pasiseka išvysti naktį. Nuo šio ugnikalnio saugiu atstumu ant kalvos pastatyti viešbučiai su stiklinėmis terasomis.
Kosta Rika neįsivaizduojama ir be kavos bei bananų! Kava ir bananais ši Centrinės Ame­rikos šalis užverčia viso pasaulio prekystalius. Bananų derlius įspūdingas, apie pustrečio milijono tonų per metus! Tačiau bananų respublika Kosta Rikos nepavadinsi: net 96 proc. jos gyventojų yra raštingi. Tai aukščiausias rodiklis Centrinėje Amerikoje! Gera naujiena ta, kad ES piliečiams, tame tarpe ir lietuviams, vizų vykstant į Kostą Riką nereikia!Pigių bilietų į Kosta Riką laikotarpis: 2018 metų sausis-vasaris (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Amsterdamas-Frankfurtas-Bogota-San Chosė-Hjūstonas-Amsterdamas
Pigiausius bilietus galima įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Amsterdamas-San Chosė-Amsterdamas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Amsterdamą į Kostą Riką su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.