Super pasiūlymas! Kalėdos ir Naujieji Metai Australijoje iš Varšuvos – vos nuo 560 EUR!

Visi ieškantys pigių bilietų žino, kad metuose yra laikotarpis, kuris apima maždaug vieną mėnesį nuo gruodžio 15-osios iki sausio 15-osios imtinai, kuomet lėktuvų bilietų kainos mažiausiai patrigubėja skrendant bet kuria kryptimi, nesvarbu – tai būtų Europa, Azija ar Amerika. Tai yra taip vadinamas “black period” arba “juodasis periodas”, kuomet prasideda didžiosios metų šventės ir kuomet bilietų kainos šauna į neregėtas aukštumas. Todėl šiuo laikotarpiu rasti pigių bilietų pasiūlymų yra labai sudėtinga ir beveik neįmanoma. Bet stambiausiai Kinijos oro linijų bendrovei – „China Southern Airlines“, kurios bazė įsikūrusi Guangdžou mieste, tai nė motais! Sukombinavus 4 atskirus skrydžius kelionę pradedant ir baigiant Varšuvoje, gauname tiesiog įspūdingą kainą – vos 560 EUR už didžiausių metų švenčių sutikimą ne bet kur, o tolimojoje Australijoje!!! Už šią ar panašias kainas galima nuvykti į tris didžiausius Australijos miestus: Melburną, Sidnėjų bei Pertą. Į visų „China Southern Airlines“ skrydžių kainą įskaičiuotas iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, į kurią galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę!
Į Australiją dažnas mūsų svajoja nukeliauti, bet niekuomet taip ir neišdrįsta: vieniems – per toli, kitiems – per brangu, dar kitiems – Australija atrodo nežinoma ir neįdomi. O juk dažnai apie šią šalį žinome vos kelis faktus – kengūros, koalos, vasaros karštis, vandenynas ir nuostabaus grožio pakrantės. Nepaisant to, kad Australija traktuojama kaip viena šilčiausių valstybių pasaulyje, tačiau Australijos Alpėse sniego yra kur kas daugiau nei visoje Šveicarijoje. Negana to, Australija turi net 8 222 jai priklausančių salų. Įspūdingiausios iš jų: Freizerio, Kengūrų, Tasmanijos, Kalėdų ir kitos salos. O tikriausiai apie paplūdimius net išsiplėtoti nereikia, juk Australija – auksinių paplūdimių rojus, bangletininkų oazė. Sakoma, jei kiekvieną dieną pasiryžtumei aplankyti vis po vieną naują Australijos paplūdimį, tai šis vizitas užsitęstų net iki 27 metų, kol aplankytumėte visus Australijos paplūdimius! Neveltui Australija vadinama išsvajotąją šalimi – ši šalis tikrai turi ką parodyti. Netrūks nei staigmenų, nei šypsenų, nei puikaus oro.
Australijos vizitinė kortelė yra jos gamtos grožis ir unikalumas. Australijos centrinėje dalyje plyti bekraštės savanos, pusdykumės bei dykumos, kur iki šiol žmogus – retai sutinkamas svečias. Rytinėje Australijoje šiaurės pietų kryptimi susirangęs stūkso Didysis vandenskyros kalnagūbris. Pastarasis garsus savo nuostabia gamta, kanjonais, tarpekliais ir lygumomis, tarp kurių auga eukaliptų giraitės, knibždančios unikalia ir niekur daugiau nesutinkama Australijos gyvūnija. Australija yra valstybė, garsėjanti vienais gražiausių pasaulio paplūdimių. Tačiau gražiausia jūros dovana Australijai yra šalia jos krantų esantis Didysis barjerinis rifas. Tai didžiausia koralų rifų susitelkimo vieta pasaulyje. Australija visus žavi savo unikalumą išsaugojusia gamta.
Pigių bilietų į Australiją laikotarpis: 2016 metų rugsėjis-2017 metų balandis (didelis datų pasirinkimas. Galimas išvykimas net per didžiąsias metų šventes – Kalėdas ir Naujuosius Metus!!!)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Amsterdamas-Pekinas-Šendženas-vienas Australijos miestų-Guangdžou-Pekinas-Amsterdamas-Varšuva
Kaip matote, skrydžiai nebūtų patys lengviausi bei Jūsų lauktų net trys persėdimai kelionės metu. Bet retai taip būna, kad skrydžiai būtų ir pigūs, ir patogūs. Reikia atskirai pažymėti, kad tai būtų 4 atskiri skydžiai, o tai reiškia, kad taip keliaujant Jums reikės Kinijos vizos, nors pačioje Kinijoje prabūsite vos kelias valandas (žinoma, esant norui, galite datas susidėlioti taip, kad Pekine ar Guangdžou prabūtumėte ir kur kas ilgesnį laiko tarpą). Renkantis pigumą dažniausiai reikia aukoti patogumą 🙂 Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti ant nuorodų žemiau. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nurodytomis kryptimis ir su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto.
Pigiausi bilietai iš Varšuvos į Sidnėjų kainuoja vos nuo 560 EUR. Norėdami pasitikrinti kainą ir skrydžių datas, spauskite čia. Kalėdinės ir Naujametinės kelionės į Sidnėjų pavyzdys čia:
Stelened91
Į Pertą ar Melburną bilietai tradiciškai pigesni, nei į Sidnėjų. Norėdami pasitikrinti kainą ir skrydžių datas į Pertą, spauskite čia. Kalėdinės kelionės į Pertą pavyzdys čia:
Stelened92
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į vieną Australijos miestų su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.