Super egzotika! Pigūs bilietai iš Varšuvos į Rio de Žaneirą, Braziliją, karnavalo metu – tik 360 EUR į abi puses!

Super pasiūlymas nuotykių ištroškusiems keliautojams!!! Kasmet, likus 40 dienų iki Velykų, į Brazilijos Rio de Žaneiro miestą iš viso pasaulio suplūsta milijonai sambos ir lotyniškų ritmų mylėtojų, trokštančių sudalyvauti Rio de Žaneiro karnavale, kuris visame pasaulyje žinomas savo samba mokyklų šokiais ir ore tvyrančia nuoga erotika. Pirmasis Rio de Žaneiro karnavalas buvo surengtas dar 1723 m. Šiandien tai didžiausias karnavalas pasaulyje, kurio metu į gatves kasdien susirenka maždaug 2 milijonai žmonių. Pasinaudoję mūsų pasiūlymu, tarp jų galite būti ir Jūs!!! Primename, kad 2018 metų garsusis ir siautulingasis karnavalas vyks vasario 9-14 dienomis!
Susidomėjusiems reikėtu nedelsti – kaip parodė ankstesnės akcijos į Pietų Ameriką, tokie pigūs bilietai būna labai greitai išgraibstomi.

Tokią nerealią galimybę nuvykti į antrąjį pagal dydį Brazilijos miestą didžiausio ir siautulingiausio renginio metu mums siūlo „Rainbow Tours“ kompanija. Skrydžiai iš Varšuvos – tiesioginiai, be jokių tarpinių sustojimų, o į bilietų kainą įskaičiuotas ir 20 kg registruojamas bagažas! Iki Varšuvos iš Kauno ar Vilniaus galima nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kainos akcijų metu kainuoja vos 3-5 EUR.
Pigių bilietų į Rio de Žaneirą laikotarpis: 2018 metų vasaris (tėra viena data už šią kainą – pavyzdyje)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Rio de Žaneiras-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galite įsigyti oficialioje „Rainbow Tours“ svetainėje. Tėra viena kelionės data: vasario 5-15 dienomis. Bilietų rezervacijos pavyzdys:

Galimi ir kiti kelionės variantai, bet tokiu atveju bilietai kainuos gerokai brangiau – svetainėje galite rasti visą skrydžių tinklelį. Jei turite klausimų – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Juo labiau, kad Brazilijoje tekę tris kartus jau ir pabuvoti, tai patarimų dėl šios šalies tikrai galime suteikti 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.