Super hitas! Pigūs bilietai į Braziliją 2017 metų karnavalo metu – tik 223 EUR į abi puses!

Kasmet, likus 46 dienoms iki Velykų, į Brazilijos Rio de Žaneiro miestą iš viso pasaulio suplūsta milijonai sambos ir lotyniškų ritmų mylėtojų, trokštančių sudalyvauti Rio de Žaneiro karnavale, kuris visame pasaulyje žinomas savo samba mokyklų šokiais ir ore tvyrančia nuoga erotika. Pirmasis Rio de Žaneiro karnavalas buvo surengtas dar 1723 m. Šiandien tai didžiausias karnavalas pasaulyje, kurio metu į gatves kasdien susirenka maždaug 2 milijonai žmonių. Pasinaudoję mūsų pasiūlymu, tarp jų galite būti ir Jūs!!! Pasinaudoję mūsų pasiūlymu, atvyktumėte į San Paulą, iš kurio Rio de Žaneiras ranka pasiekiamas. Primename, kad 2017 metų garsusis ir siautulingasis karnavalas vyks vasario 24-28 dienomis!
Susidomėjusiems reikėtu nedelsti – kaip parodė ankstesnės akcijos į Pietų Ameriką, tokie pigūs bilietai būna labai greitai išgraibstomi, ypač kai eina kalba apie visame pasaulyje žinomą Rio de Žaneiro karnavalą! Karnavalo fragmentais galite pasigrožėti čia:

Norėdami pasinaudoti šiuo super geru pasiūlymu, kelionę tektų pradėti ir baigti Austrijos sostinėje Vienoje, į kurią pigiai ir patogiai (net su lagaminu) galite iš Kauno ar Vilniaus nuvykti pigių tarptautinių autobusų reisų pagalba. Norintiems didesnio komforto, galima pasidėlioti ir skrydžius iki Austrijos sostinės. Pigūs bilietai į didžiausią Brazilijos miestą San Paulą iš Vienos dabar tekainuoja vos nuo 223 EUR už bilietus į abi puses! Tokias svaiginančias bilietų kainas į Braziliją siūlo „Oneworld“ avialinijų aljansas, vienijantis tokias oro linijų bendroves kaip „Iberia“, „Austrian Airlines“, „TAM Airlines“ ir kitas. Jungtiniai šių avialinijų skrydžiai iš Vienos į didžiausią Brazilijos miestą San Paulą tekainuoja juokingus 223 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai į Kanarų salas panašiai kainuoja, kiek dabar kainuoja skrydis į vieną įspūdingiausių šalių pasaulyje! Tiesa, kelionė vyktų su 2 persėdimais skrendant į priekį ir su vienu – grįžtant, bet kaip už tokią kainą, tikrai galima susitaikyti ir su šiokiais tokiais nepatogumais. Į bilietų kainą įtrauktas ir registruotas bagažas, maitinimas bei gėrimai lėktuve skrydžių metu.
Kas tai yra Brazilija? Pirmosios asociacijos: tropinės džiunglės, Rio de Žaneiro šėlstantis karnavalas, futbolo pergalės, stipri kava ir sambos garsai, aidintys saulės nubučiuotuose paplūdimiuose… Visa tai tiesa. Tačiau Brazilija turi daug daugiau! Tai didžiulių kontrastų didžiulė šalis – pirmapradžio tropinio rojaus prieglobstis, megapolių ūžesio prisotinta atmosfera, sunkiai įsivaizduojama prabanga ir dar sunkiau suvokiamas skurdas greta. Nuo pat XVa., kuomet portugalai pasiekė šalies krantus, Brazilija intriguoja ir magiška trauka vilioja keliautojus iš viso pasaulio, kaitina fantaziją ir žavi plačiausiu potyrių spektru.
Pigių bilietų į Braziliją laikotarpis: 2017 metų vasaris-kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Viena-Liuksemburgas-Madridas-San Paulas-Madridas-Viena
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Viena-San Paulas-Viena su nustatytomis datomis karnavalo metu, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Pimokries2
Neįtikėtina kaina, tiesa? Sėkmės renkantis ir dėliojantis kelionę!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Vieną į Braziliją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂
Jei turite klausimų – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Juo labiau, kad Brazilijoje tekę kelis kartus jau ir pabuvoti, tai patarimų dėl šios šalies tikrai galime suteikti 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.