Super hitas! Pigūs bilietai su „Lufthansa“ iš Barselonos į Rio de Žaneirą, Braziliją – tik nuo 300 EUR į abi puses! Galimas išvykimas ir per Šv.Velykas!

Atsirado labai pigių bilietų iš Barselonos į vieną gražiausių ir įspūdingiausių miestų Pasaulyje – Rio de Žaneirą! Rio de Žaneiras – miestas ir uostas, įsikūręs tarp gausybės kalvų. Tai antrasis pagal dydį šalies miestas, kurio gyventojų skaičius viršija 6 mln. Rio de Žaneiras buvo Brazilijos sostinė iki 1960 m., kuomet buvo specialiai pastatytas naujas miestas – Brazilija, kuri ir perėmė šį vardą. Tačiau net ir nebūdamas sostine miestas išlieka Brazilijos širdimi. Rio de Žaneirą garsina kasmet čia vykstantys karnavalai, pritraukiantys daugybę žiūrovų iš visos šalies, taip pat ir užsienio. Pigius skrydžius į Rio de Žaneirą siūlo didžiausia Europos oro linijų bendrovė pagal lėktuvų ir aptarnautų keleivių skaičių – „Lufthansa AG“. Visi skrydžiai – jungiamieji su persėdimu avialinijų bazėje Miunchene. Savaime suprantama, „Lufthansa“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kelionę tektų pradėti ir baigti Barselonoje, į kurią pigiai ir patogiai galima nuskristi pigių avialinijų pagalba.
1502 metų sausį portugalas Gasparas de Lemos įplaukė į didžiulę įlanką ir supainiojęs ją su upės žiotimis vietovę pavadino Rio de Žaneiro (Rio de Janeiro) – Sausio upe. Taip miestas vadinasi ir lig šiol. Šio miesto aukso amžiumi yra laikomas laikotarpis nuo 1920-ųjų iki 1950-ųjų. Tada Rio miestas savo romantika ir egzotika traukė viso pasaulio elitą. 1960-aisias sostinė iš Rio de Žaneiro buvo perkelta į naujai pastatytą Brazilijos miestą, bet iki šiol Rio de Žaneiras lieka šalies kultūrine ir turistine sostine. Retas nėra girdėjęs apie kasmet Rio de Žaneire vysktantį garsųjį karnavalą, kurio pagrindiniai akcentai – daug nuogo kūno, spalvingi kostiumai ir sambos muzika. Ne mažiau miestą garsina ir dar viena įžymybė – ant Corcovado kalvos 1931 m. pastatyta 38 metrų aukščio Kristaus skulptūra, dar žinoma kaip vienas iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų. Nuo kalno kaip iš paukščio skrydžio atsiveria viso miesto panorama, bet, norėdami pamatyti visas Rio spalvas, aplankykite statulą neūkanotą dieną. Miestas garsėja savo Kopakabanos, Ipanemos ir Leblono paplūdimiais. Rio de Žaneiro mieste yra ir vienas seniausių Brazilijos nacionalinių parkų – Tižukos (Tijuca) nacionalinis parkas. Jis laikomas didžiausiu urbanizuotoje teritorijoje esančiu pasaulio mišku – užima 33 km² plotą ir yra išsidėstęs tarp šiaurinės ir pietinės miesto dalies.
Beje, neoficialiais duomenimis, būtent Brazilija, o ne JAV ar Didžioji Britanija yra daugiausiai mūsų tautiečių turinti šalis pasaulyje (aišku, jei neskaičiuosime Lietuvos) – ten jų gyvena beveik milijonas. Daug lietuvių į Braziliją atvažiavo dar gerokai prieš Pirmąjį pasaulinį karą ir tapo vienais iš kultūringiausių bei labiausiai išsilavinusių imigrantų. Nemažai lietuvių į Braziliją atvyko ir tarpukariu, o vėliau – ir pokario metais. Tankiausiai lietuvių apgyvendinti miestai Brazilijoje yra Rio de Žaneiras, San Paulas, Recifė, Salvadoras.Pigių bilietų į Rio de Žaneirą laikotarpis: 2022 metų kovas-birželis (didelis datų pasirinkimas, galimas išvykimas ir per Šv.Velykas!)
Skrydžių segmentai: Barselona-Miunchenas-Rio de Žaneiras-Miunchenas-Barselona
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galimi ir kiti kelionės variantai. Kaip pavyzdžiui:
Kovo 28-balandžio 11 d. – spausti čia
Gegužės 2-16 d. – spausti čia
Birželio 6-20 d. – spausti čia
Ir daugelis kitų variantų. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Barseloną į Rio de Žaneirą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.