Super! Pigūs bilietai į Reunjoną, Maskarenų salų grupę Indijos vandenyne – vos nuo 340 EUR į abi puses!

Puikus pasiūlymas svajojantiems nuvykti ten, kur mažai kas gali pasigirti buvęs. Šįkart Jums siūlome aplankyti Prancūzijos užjūrio regioną Indijos vandenyne, o konkrečiai – Reunjono salą, priklausančią Maskerenų salų grupei (šiai grupei priklauso ir kur kas garsesnis Mauricijus bei Rodrigeso salos). Prancūziškos „French Bee“ oro linijos pasiūlė super pigius ir patogius skrydžius iš Paryžiaus į salos sostinę bei didžiausią miestą – Saint Denis. Į kelionės kainą įskaičiuotas ir rankinis bagažas bei maitinimas lėktuve skrydžio metu. Kelionę tektų pradėti ir baigti Paryžiuje, į kurį iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima nuvykti įvairių avialinijų organizuojamais skrydžiais.
Reunjonas yra Prancūzijos užjūrio bendrija, taip kaip Korsikos sala, Martinika ir Gvadelupė Karibų jūroje, Guana, Prancūzijos Polinezija, Naujoji Kaledonija, Majota. Norėdami Reunjono salą surasti žemėlapyje, pažvelkite šiek tiek į dešinę nuo Madagaskaro salos. Ji labai maža, apvažiuoti ją galima per 2 valandas, kai nėra spūsčių. Sala priklauso Indijos vandenyno Maskerenų salų grupei bei garsėja savo vaizdingais kalnais, ugnikalniais, džiunglėmis, nuostabaus grožio paplūdimiais ir vienomis gražiausių gėlių – orchidėjomis. Jei pasiseks, salos lankytojai gali pamatyti banginius, kurie šalia Reunjono plaukioja birželio-spalio mėnesiais. Europiečius žavi tai, kad čia galima atsiskaityti eurais, ir tai, kad į salą galima patekti be vizos. Vienas didžiausių salos pasididžiavimų – tai vanilės prieskonis, kuris yra išgaunamas iš orchidėjų. Vanilė čia yra naudojama ne vien tik maisto gamyboje, bet taip pat ir SPA procedūroms, kurios padeda numalšinti nuovargį. Nors sala priklauso Europos valstybei Prancūzijai, tačiau nedaugeliui salos pavadinimas kažką sakantis. Vis dėlto, čia apsilankyti tikrai verta kiekvienam – jus tiesiog užburs nuostabi Reunjono gamta ir vietinių gyvenimo ritmas!

Cirque de Mafate kanjonas Reunion saloje

Saloje apstu prancūziškų prekybos centrų ir parduotuvių, tad didelio kultūrinio šoko čia atvykę nepatirsite. Skurstantys madagaskariečiai net neįtaria, kad vos už 800 km galima atrasti turtingą salą, kurioje nieko netrūksta. Dauguma gyventojų saloje gyvena iš socialinių pašalpų, o didžioji dalis dirbančiųjų – iš metropolio atvykę valdininkai.
Pigių bilietų laikotarpis: 2020 metų kovas-balandžio pradžia (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Paryžius-Reunjonas-Paryžius (tiesioginiai skrydžiai)Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Paryžius-Reunjonas-Paryžius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Paryžių į Reunjoną su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.