Pigūs bilietai į Panamą iš Amsterdamo – vos nuo 314 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų iš Amsterdamo į Panamą, valstybę Centrinėje Amerikoje, įsikūrusią Panamos sąsmaukoje (riboje tarp Šiaurės ir Pietų Amerikos), tarp Karibų jūros (šiaurėje) ir Ramiojo vandenyno (pietuose). Bilietus, kainuojančius vos nuo 314 EUR, siūlo pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“. Visi skrydžiai – jungiamieji, su persėdimais Frankfurte ir Toronte. Į bilietų kainą įskaičiuotas 23 kg registruojamas bagažas bei maistas ir gėrimai skrydžių metu. Kelionę tektų pradėti ir baigti Amsterdame, kurį iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti tiesioginiais „Air Baltic“ skrydžiais.
Panamos simbolis – transkontinentinis laivybos kanalas, jungiantis Ramųjį ir Atlanto vandenynus bei esantis viena svarbiausių pasaulio laivybos arterijų, nuo kurio priklauso ne tik Panamos bet ir daugelio kitų šalių ekonomikos stabilumas. Nors du vandenynus jungiančio kanalo idėja buvo suplanuota jau XVI a. pradžioje, tačiau tik praėjus 400 m. buvo atvertas du didžiuosius vandenynus sujungęs vandens kelias, padaręs didžiulę reikšmę pasaulio laivybos ir prekybos istorijai.
Panama – turistų pamėgtas kraštas, garsus ne tik didžiuoju laivybos kanalu, pripažintu vienu iš svarbiausių bei sudėtingiausių inžinerijos statinių, bet ir auksiniais, palmių giraitėmis apaugusiais pakrantės paplūdimiais, skalaujamais dviejų vandenynų. Panamos sostinė – tai svarbiausias Centrinės Amerikos pramonės ir prekybos centras bei vienas svarbiausių pasaulio finansų centrų, išsiskiriantis šiuolaikine architektūra bei daugiaaukščiais pastatais. Panama – tai ir pirmapradės gamtos rojus, su gausia tropine flora ir fauna. Tai šalis, kurioje išlikusi unikali kunų genties indėnų kultūra, sugebėjusi išsaugoti savo tapatumą bei tradicijas per ilgą Ispanijos kolonizacijos laikotarpį.Pigių bilietų į Panamą laikotarpis: 2017 metų spalis-2018 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai:Amsterdamas-Frankfurtas-Panama-Hjūstonas-Amsterdamas (galimi ir kiti kelionės segmentai)
Pigiausius bilietus galima įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Amsterdamas-Panama-Amsterdamas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Amsterdamą į Panamą su grįžimu atgal į Lietuvą! Ir Jums niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.