WoW! Pigūs bilietai į daugelį Centrinės ir Pietų Amerikos šalių iš Amsterdamo – vos nuo 338 EUR į abi puses!

Dar vienas puikus pasiūlymas Centrinės ir Pietų Amerikos gerbėjams! Atsirado pigių bilietų iš Amsterdamo į visą eilę Pietų bei Centrinės Amerikos valstybių sostinių! Vos už 338 EUR ar kiek didesnę sumą galima apsilankyti Kuboje, Peru, Ekvadore, Kosta Rikoje, Nikaragvoje, Gvatemaloje, Panamoje ar net Hondūre! Ieškantiems maksimumo keliautojams galima lengvai susidėlioti atvykimą į vieną šalį, o išvykimą iš kitos taip vienos kelionės metu aplankant net kelias valstybes! Tokią super galimybę aplankyti Pietų Ameriką mums suteikia nacionalinės Meksikos avialinijos – „Aeroméxico“. Visi skrydžiai būtų jungiamieji, su ilgesniu ar trumpesniu persėdimu avialinijų bazėje Meksiko mieste. Į skrydžių kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg bei maitinimas lėktuve kelionės metu. Kelionę tektų pradėti ir baigti Amsterdame, kurį iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti tiesioginiais „Air Baltic“ skrydžiais.
Gvatemaloje ir Hondūre vis dar plytinčios didžiausios Centrinės Amerikos džiunglės paskatino daugybę praėjusių amžių keliautojų, archeologų ir nuotykių ieškotojų tyrinėti iškilią ir mažai pažįstamą majų civilizaciją. Neabejojame – keliaudami po šį kraštą jūs taip pat virsite nuotykių ieškotojais: atrasite įspūdingo dydžio majų miestą Tikalį ir jį supančius paatogrąžių miškus, tyrinėsite majų meną ir istoriją žaviajame Kopane, kur vis dar skraido nežemiškos papūgos aros, gilinsitės į majų mitologiją buvusiame svarbiame jų centre Kirigvoje. O kur dar paslaptingasis Atitlano ežeras… Užburiantis vaizdais ežeras iki šiol glaudžia išlikusių majų palikuonių bendruomenes. Apsilankę jose sužinosite, kaip šie žmonės prisitaiko prie šiuolaikinio gyvenimo. Pasiekę Atlanto vandenyną, susipažinsite su dar viena išskirtine etnine grupe garifuna.
Pigių bilietų laikotarpis: 2019 metų vasaris-balandžio pirma pusė ir 2019 metų spalis-gruodžio pirma pusė (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Amsterdamas-Meksikas-Centrinės ir Pietų Amerikos valstybės-Meksikas-Amsterdamas
Kaip jau rašėme, kelionės variantų yra be galo daug. Pigiausi bilietai kainuoja maršrutu Amsterdamas-Havana-Amsterdamas, kurie kainuoja vos nuo 338 EUR už kelionę į abi puses. Kelionės rezervacijos pavyzdys – spausti čia:
Tuo tarpu bilietai Amsterdamas-Lima-Amsterdamas – kainuoja kiek daugiau ir jų kaina prasideda vos nuo 355 EUR – spausti čia:

Amsterdamas-Kitas (Ekvadoras)-Amsterdamas – pigiausi bilietai kainuoja nuo 380 EUR – spausti čia:

Amsterdamas-San Chosė (Kosta Rika)-Amsterdamas – pigiausi bilietai kainuoja nuo 381 EUR – spausti čia:

Amsterdamas-Managva (Nikaragva)-Amsterdamas – pigiausi bilietai kainuoja nuo 386 EUR – spausti čia:
Amsterdamas-Gvatemala-Amsterdamas – pigiausi bilietai kainuoja nuo 388 EUR – spausti čia:

Amsterdamas-San Pedro Sula (Hondūras)-Amsterdamas – pigiausi bilietai kainuoja nuo 393 EUR – spausti čia:

Amsterdamas-Panama-Amsterdamas – pigiausi bilietai kainuoja nuo 398 EUR – spausti čia:

Galimi įvairiausi variantai – kiekvienas galite išbandyti savo maršrutus ir garantuojame, kad rasite gerą kainą! 🙂 Datas nurodytu akcijiniu laikotarpiu galite keisti laisvai – galima nusipirkti bilietus net iki pat 2019 metų gruodžio pradžios! Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Londoną į pasirinktą Pietų ar Centrinės Amerikos valstybę su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “WoW! Pigūs bilietai į daugelį Centrinės ir Pietų Amerikos šalių iš Amsterdamo – vos nuo 338 EUR į abi puses!

 • 2019-01-12 at 11:25
  Permalink

  Ačiū už pasidalijimą patirtimi 🙂

  Reply
 • 2019-01-11 at 18:43
  Permalink

  Skridau pernai žiemą į Gvatemalą iš Amsterdamo.Puikios avialinijos,nevėlavo,lėktuve maistas ir filmai.

  Reply
 • 2019-01-10 at 19:50
  Permalink

  Sveiki, norejau paklausti gal kas esate skride su Aeromexico ir kokie butu atsiliepimai apie jas? 🙂 ir ar esate kas pirke bilietus per MyTrip ar BudgetAir?

  Reply
  • 2019-01-11 at 16:53
   Permalink

   Su Aeromexico skristi neteko, bet tai nieko nekeicia – visos avialinijos nuskraidina is tasko A i taska B 🙂 O del bilietu pirkimo, tai pirkau asmeniskai ir per Mytrip, ir per Budgetair – visus kartus bilietus gavau, nuskridau ir jokiu problemu nebuvo.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.