Įdomu: tiesioginiai skrydžiai iš Briuselio į Bandžulį, Gambija – vos nuo 210 EUR už kelionę į abi puses!

Puikus pasiūlymas norintiems nuvykti į mažiausią Afrikos žemyno valstybę – Gambiją. Tiesioginiai skrydžiai iš Belgijos sostinės į Gambijos sostinę Bandžulį dabar kainuoja vos nuo 210 EUR už kelionę į abi puses! Tokią nerealią galimybę apsilankyti Afrikoje siūlo oro linijų bendrovė „TUI Fly“. Skrydžiai iš Briuselio – tiesioginiai, tiesa į bilietų kainą nėra įtrauktas registruojamas bagažas (jį galima įsigyti papildomai). Briuselį iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ arba „Air Baltic“ pigių skrydžių oro linijų bendrovių lėktuvais.
Kuo unikali yra Gambija, traukianti turistus čia atvykti iš viso pasaulio? Kaip žinia, Gambija – mažiausia Afrikos žemyno valstybė, iš visų trijų pusių apsupta Senegalo Respublikos, todėl daugumą įdomybių galima aplankyti iš vieno viešbučio. Tai – ir vienas pigiausių būdų aplankyti Juodąją Afriką. Nors Gambija patenka į skurdžiausių pasaulio šalių ketvirtį, kainos čia bent jau kaip Lietuvoje. Tiesiog dauguma vietinių išvis nesinaudoja parduotuvių, kavinių ir panašiomis paslaugomis. Visa tai skirta užsieniečiams ir elitui. Turistus čia labiausiai žavi afrikietiška gamta bei galimybė pailsėti laukiniuose Atlanto vandenyno paplūdimiuose. Žinoma, čia neišvengiamai susidursite su afrikietiškuoju karščiu, dulkėmis, lūšnynais, šiukšlių kalnais, nemaloniais kvapais… Bet visa tai užgožia spalvingoji laukinė gamta ir draugiški, gera nuotaika trykštantys žmonės. Jų gyvenimo džiaugsmo netemdo nei gyvenimas iš molio drėbtose trobelėse, nei maisto gaminimas pirmykščiu būdu – ant laužo ugnies, nei visus metus tvyrantis daugiau kaip 30 laipsnių karštis, nei tai, kad nėra elektros, normalių kelių, siaučia tropinės ligos, trūksta ligoninių ir mokyklų, o vidutinis atlyginimas per mėnesį siekia vos 30 eurų. Ne mažiau nei vietos žmonės Gambijoje stebina gamta, kokią būsite matę tik per televizorių. Afrikietiška savana su sekvojomis, baobabais, palmėmis, aukštais termitynais, tankiais mangrovių miškais apaugusios pelkės ir šalies pavadinimą turinčios upės Gambijos slėnis. Upėje knibždėte knibžda žuvų, o mangrovės miškuose – paukščių. Vietiniai žvejai čia plaukioja pirogomis ir traukia pilnus apvalius tinklus žuvies; užsisakyti tokią pramogą gali ir turistai. Mangrovėse gyvena apie 100 rūšių paukščių – pelikanų, flamingų, erelių žuvininkų, juodųjų garnių. Didesnių žinduolių arčiau vandenyno nėra – žirafų, begemotų ir kitų žvėrių galima pamatyti šalies gilumoje, keliaujant sienos su Senegalu link.Pigių bilietų į Gambiją laikotarpis: 2019 metų sausis (tėra dvi datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Briuselis-Bandžulis-Briuselis (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Bandžulį su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Briuselį į mažąją Gambiją su grįžimu atgal per Briuselį į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.