Neįtikėtina! Tiesioginiai skrydžiai iš Londono į Bandžulį, Gambija – vos nuo 167 EUR už kelionę į abi puses!

Puikus pasiūlymas nuvykti į mažiausią Afrikos žemyno valstybę – Gambiją. Tiesioginiai skrydžiai iš Didžiosios Britanijos sostinės į Gambijos sostinę Bandžulį dabar kainuoja vos nuo 167 EUR už kelionę į abi puses! Visi skrydžiai iš Londono tiesioginiai, o į skrydžių kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Pigius akcijinius bilietus į savo kurortais garsėjančią Gambiją iš Londono siūlo vienos saugiausių oro linijų pasaulyje – britų „Thomas Cook Airlines“. Londoną iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ arba „Wizz Air“ pigių skrydžių oro linijų bendrovių lėktuvais.
Kuo unikali yra Gambija, traukianti turistus čia atvykti iš viso pasaulio? Kaip žinia, Gambija – mažiausia Afrikos žemyno valstybė, iš visų trijų pusių apsupta Senegalo Respublikos, todėl daugumą įdomybių galima aplankyti iš vieno viešbučio. Tai – ir vienas pigiausių būdų aplankyti Juodąją Afriką. Nors Gambija patenka į skurdžiausių pasaulio šalių ketvirtį, kainos čia bent jau kaip Lietuvoje. Tiesiog dauguma vietinių išvis nesinaudoja parduotuvių, kavinių ir panašiomis paslaugomis. Visa tai skirta užsieniečiams ir elitui. Turistus čia labiausiai žavi afrikietiška gamta bei galimybė pailsėti laukiniuose Atlanto vandenyno paplūdimiuose. Žinoma, čia neišvengiamai susidursite su afrikietiškuoju karščiu, dulkėmis, lūšnynais, šiukšlių kalnais, nemaloniais kvapais… Bet visa tai užgožia spalvingoji laukinė gamta ir draugiški, gera nuotaika trykštantys žmonės. Jų gyvenimo džiaugsmo netemdo nei gyvenimas iš molio drėbtose trobelėse, nei maisto gaminimas pirmykščiu būdu – ant laužo ugnies, nei visus metus tvyrantis daugiau kaip 30 laipsnių karštis, nei tai, kad nėra elektros, normalių kelių, siaučia tropinės ligos, trūksta ligoninių ir mokyklų, o vidutinis atlyginimas per mėnesį siekia vos 30 eurų. Ne mažiau nei vietos žmonės Gambijoje stebina gamta, kokią būsite matę tik per televizorių. Afrikietiška savana su sekvojomis, baobabais, palmėmis, aukštais termitynais, tankiais mangrovių miškais apaugusios pelkės ir šalies pavadinimą turinčios upės Gambijos slėnis. Upėje knibždėte knibžda žuvų, o mangrovės miškuose – paukščių. Vietiniai žvejai čia plaukioja pirogomis ir traukia pilnus apvalius tinklus žuvies; užsisakyti tokią pramogą gali ir turistai. Mangrovėse gyvena apie 100 rūšių paukščių – pelikanų, flamingų, erelių žuvininkų, juodųjų garnių. Didesnių žinduolių arčiau vandenyno nėra – žirafų, begemotų ir kitų žvėrių galima pamatyti šalies gilumoje, keliaujant sienos su Senegalu link.
Pigių bilietų į Gambiją laikotarpis: 2016 metų lapkritis-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Londonas-Bandžulis-Londonas(tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Londonas-Bandžulis-Londonas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
todotu5
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Londoną į mažąją Gambiją su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame labiausiai išvystytame Gambijos kurorte Kololi esančio 3* „Bamboo Garden Hotel“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 7 nakvynės atsieitų vos 255,85 EUR arba 36,55 EUR/para dviems žmonėms. Kololi kurorte rasite keletą naktinių klubų, gausybę restoranų, kuriuose galėsite pasimėgauti įvairiausių šalių patiekalais. Taip pat yra kazino, valiutos keityklos, interneto kavinės bei parduotuvės. Dieną čia pakankamai ramu, o vakarais – triukšminga. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 8,0 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Bamboo_garden
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Kololi miestelyje ar pačioje Gambijoje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.