Kalėdos Gambijoje! Pigūs bilietai iš Varšuvos į Bandžulį – tik nuo 234 EUR į abi puses per ateinančias šventes!

Puikus pasiūlymas nuo „Rainbow Tours“ kompanijos nuvykti į mažiausią Afrikos žemyno valstybę Gambiją. Skrydžiai iš Varšuvos į Bandžulį, šalies didžiausią miestą ir sostinę, dabar tekainuoja 234 EUR skrydžiams į abi puses (registruotas bagažas taipogi įskaičiuotas į kainą). Skrydis bus vykdomas „Rainbow Tours“ kompanijos čarteriniu reisu. Kelionės trukmė – 14 dienų. Skrydis – tiesioginis, be jokių tarpinių sustojimų, o į kainą įskaičiuotas ir 20 kg registruojamas bagažas! Nuostabu, tiesa? Iki Varšuvos iš Kauno ar Vilniaus galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kainos akcijų metu kainuoja nuo 3-5 EUR/žmogui už kelionę į vieną pusę.
Kuo unikali yra Gambija, traukianti turistus čia atvykti iš viso pasaulio? Kaip žinia, Gambija – mažiausia Afrikos žemyno valstybė, iš visų trijų pusių apsupta Senegalo Respublikos, todėl daugumą įdomybių galima aplankyti iš vieno viešbučio. Tai – ir vienas pigiausių būdų aplankyti Juodąją Afriką. Nors Gambija patenka į skurdžiausių pasaulio šalių ketvirtį, kainos čia bent jau kaip Lietuvoje. Tiesiog dauguma vietinių išvis nesinaudoja parduotuvių, kavinių ir panašiomis paslaugomis. Visa tai skirta užsieniečiams ir elitui. Turistus čia labiausiai žavi afrikietiška gamta bei galimybė pailsėti laukiniuose Atlanto vandenyno paplūdimiuose. Žinoma, čia neišvengiamai susidursite su afrikietiškuoju karščiu, dulkėmis, lūšnynais, šiukšlių kalnais, nemaloniais kvapais… Bet visa tai užgožia spalvingoji laukinė gamta ir draugiški, gera nuotaika trykštantys žmonės. Jų gyvenimo džiaugsmo netemdo nei gyvenimas iš molio drėbtose trobelėse, nei maisto gaminimas pirmykščiu būdu – ant laužo ugnies, nei visus metus tvyrantis daugiau kaip 30 laipsnių karštis, nei tai, kad nėra elektros, normalių kelių, siaučia tropinės ligos, trūksta ligoninių ir mokyklų, o vidutinis atlyginimas per mėnesį siekia vos 30 eurų. Ne mažiau nei vietos žmonės Gambijoje stebina gamta, kokią būsite matę tik per televizorių. Afrikietiška savana su sekvojomis, baobabais, palmėmis, aukštais termitynais, tankiais mangrovių miškais apaugusios pelkės ir šalies pavadinimą turinčios upės Gambijos slėnis. Upėje knibždėte knibžda žuvų, o mangrovės miškuose – paukščių. Vietiniai žvejai čia plaukioja pirogomis ir traukia pilnus apvalius tinklus žuvies; užsisakyti tokią pramogą gali ir turistai. Mangrovėse gyvena apie 100 rūšių paukščių – pelikanų, flamingų, erelių žuvininkų, juodųjų garnių. Didesnių žinduolių arčiau vandenyno nėra – žirafų, begemotų ir kitų žvėrių galima pamatyti šalies gilumoje, keliaujant sienos su Senegalu link.Pigių bilietų į Gambiją laikotarpis: 2019 metų gruodis (tėra viena data už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Bandžulis-Varšuva (čarteriniai tiesioginiai reisai)
Bilietus į šį čarterinį reisą galite įsigyti oficialioje „Rainbow Tours“ svetainėje arba spausdami tiesiogiai ant šios nuorodos. Tėra viena data išvykimui: gruodžio 13-27 dienomis. Pigių bilietų į Gambiją rezervacijos pavyzdys čia:

Jei turite klausimų, kažkas nepavyksta, reikia nupirkti bilietus – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Gambiją su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.