Neblogai! Pigūs bilietai iš Varšuvos į Kairą, Egiptas – tik 176 EUR į abi puses!

Gera kaina lėktuvo bilietams iš Varšuvos į didžiausią Egipto ir visos šiaurės Afrikos miestą – Kairą, nutolusį per 2800 km nuo Lietuvos! Pigius bilietus, kainuojančius vos nuo 176 EUR už kelionę į abi puses, siūlo nacionalinės Italijos oro linijos „Alitalia“, tad kelionė būtų vykdoma su trumpu persėdimu avialinijų bazėje Romoje. Deja, bet į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti 20 EUR už kelionę į vieną pusę. Verta pažymėti, kad „Alitalia“ skrydžių metu būsite nemokamai vaišinami užkandžiais bei įvairiais gėrimais. Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, kurią pigiai ir patogiai iš Lietuvos galima pasiekti tarptautinių maršrutinių autobusų pagalba.
Didingos Egipto piramidės, Nilas, Kleopatra, Raudonoji jūra, Hurgada, Šarm el Šeichas… toliau tęsti net nereikia, nes Egiptas turi tiek daug pasaulinio lygio vietų ir įspūdingų objektų, kad jam jau seniai nereikia jokio pristatymo ir papildomos reklamos. Egiptas – tai kryžkelė tarp Europos, Afrikos ir Azijos. Šiaurinėje pusėje Egiptas ribojasi su Viduržemio jūra, pietinėje – su Sudanu, rytinėje – su Raudonąja jūra ir Izraeliu, o vakarinėje su Libija. Į rytus nuo Nilo upės driekiasi neaprėpiama Arabijos dykuma, o į Vakarus – Libijos dykuma, kuri užima net du trečdalius Egipto ploto. Egipte gyvena apie 80 milijonų gyventojų, kurie kalba arabiškai, tačiau turistų lankytinose vietose puikiai galima susikalbėti ir angliškai, rusiškai, kartais vokiškai. Tad kalbos barjero tikrai nebus, jei bent kažkiek mokate šias kalbas.
Egipte vyrauja tropinis žemyninis klimatas. Čia visada sausa ir karšta. Vasarą termometro stulpelis pakyla iki +35 – +40 laipsnių karščio, o žiemą temperatūra nenukrenta žemiau +15 laipsnių šilumos. Taigi, Egipto klimatas idealiai subalansuotas šilumos mėgėjams.
Pigių bilietų į Egiptą laikotarpis: 2016 metų lapkritis-2017 metų gegužė (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Roma-Kairas-Roma-Varšuva
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Varšuva-Kairas-Varšuva su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
folore1
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Vilniaus per Varšuvą į Egiptą su grįžimu atgal į Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame vos už 5 min. kelio pėsčiomis nuo Gizos piramidės esančio viešbučio „Mena Inn Pyramids“ nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 207 EUR arba 41,40 EUR/para dviems žmonėms. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 8,2 balo! Ant viešbučio stogo įrengta terasa, nuo kurios puikiausiai matosi garsiausi Egipto objektai. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
mena_inn
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Egipte. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.