WoW! Pigūs bilietai į daugelį Centrinės ir Pietų Amerikos šalių iš Londono – vos nuo 343 EUR į abi puses!

Dar vienas puikus pasiūlymas Centrinės ir Pietų Amerikos gerbėjams! Panašią naujieną apie pigius bilietus iš Madrido ir Barselonos skelbėme šios savaitės pradžioje. Šįkart kelionę tektų pradėti Londone, o pasiekiamų šalių sąrašas dar įspūdingesnis: vos už 343 EUR ar didesnę bilietų kainą gali būti aplankoma Peru, Ekvadoras, Kolumbija, Dominikos Respublika, Venesuela, Kuba, Gvatemala, Nikaragva, Panama, Hondūras bei Salvadoras! Ieškantiems maksimumo keliautojams galima lengvai susidėlioti atvykimą į vieną šalį, o išvykimą iš kitos taip vienos kelionės metu aplankant net kelias valstybes! Tokią super galimybę aplankyti Pietų Ameriką mums suteikia nacionalinės Meksikos avialinijos – „Aeroméxico“. Visi skrydžiai būtų jungiamieji, su ilgesniu ar trumpesniu persėdimu avialinijų bazėje Meksiko mieste. Į skrydžių kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg bei maitinimas lėktuve kelionės metu. Londoną iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ arba „Wizz Air“ pigių skrydžių oro linijų bendrovių lėktuvais.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų balandžio antra pusė-rugsėjis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Londonas-Meksikas-Centrinės ir Pietų Amerikos valstybės-Meksikas-Londonas
Kaip jau rašėme, kelionės variantų yra be galo daug. Pigiausi bilietai kainuoja maršrutu Londonas-Havana-Londonas, kurie kainuoja vos nuo 343 EUR už kelionę į abi puses. Kelionės rezervacijos pavyzdys – spausti čia:

Tiek pat kainuoja bilietai ir maršrutu Londonas-Gvatemala-Londonas – vos 343 EUR spausti čia.
Tuo tarpu bilietai Londonas-Lima-Londonas – kainuoja kiek daugiau ir jų kaina prasideda vos nuo 344 EUR spausti čia:

Londonas-Kitas (Ekvadoras)-Londonas – pigiausi bilietai kainuoja nuo 349 EUR spausti čia:

Galimi ir sudėtingesni maršrutai tiems keliautojams, kurie nori pamatyti kuo daugiau. Kaip jau minėjome, galima atskristi į vieną valstybę, o išskristi – iš kitos. Kaip pvz.: Londonas-Salvadoras bei Panama-Londonas kainuoja 390 EUR spausti čia:

Arba: Londonas-Gvatemala bei Managva (Nikaragva)-Londonas kainuoja 387 EUR spausti čia:

Galimi įvairiausi variantai – kiekvienas galite išbandyti savo maršrutus ir garantuojame, kad rasite gerą kainą! 🙂 Datas nurodytu akcijiniu laikotarpiu galite keisti laisvai – galima nusipirkti bilietus net iki pat 2017 metų rugsėjo pabaigos! Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Londoną į pasirinktą Pietų ar Centrinės Amerikos valstybę su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “WoW! Pigūs bilietai į daugelį Centrinės ir Pietų Amerikos šalių iš Londono – vos nuo 343 EUR į abi puses!

 • 2017-03-29 at 12:57
  Permalink

  labas, gal Londonas-Havana-Londonas dar yra pigiau balandį?

  Reply
  • 2017-03-29 at 13:55
   Permalink

   Sveiki,
   Deja, bet šiandien jau pasiūlymas iš dalies nėra aktualus – bilietai, palyginus su vakar ryto pasiūlymu, jau gerokai pabrangę. Kas buvo greitesni, spėjo vakar nusipirkti labai pigiai, o dabar teks jau mokėti daugiau

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.