Pigūs bilietai į Kolumbiją, Ekvadorą, Venesuelą, Peru bei Čilę iš Ispanijos – vos nuo 343 EUR už kelionę į abi puses!

Puikus pasiūlymas Pietų Amerikos gerbėjams! Atsirado pigių bilietų iš Madrido arba Barselonos į visą eilę Pietų Amerikos valstybių sostinių! Vos už 343 EUR ar kiek didesnę sumą galima apsilankyti Kolumbijoje, Ekvadore, Venesueloje, Peru ir net Čilėje! Ieškantiems maksimumo keliautojams galima lengvai susidėlioti atvykimą į vieną šalį, o išvykimą iš kitos taip vienos kelionės metu aplankant net kelias valstybes! Tokią super galimybę aplankyti Pietų Ameriką mums suteikia nacionalinės Meksikos avialinijos – „Aeroméxico“. Visi skrydžiai būtų jungiamieji, su ilgesniu ar trumpesniu persėdimu avialinijų bazėje Meksiko mieste. Į skrydžių kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg bei maitinimas lėktuve kelionės metu. Tiek Madridą, tiek Barseloną pigiai ir patogiai pasiekti iš Lietuvos galima tiesioginiais „RyanAir“ bei „Wizz Air“ skrydžiais.
Kolumbija ilgą laiką buvo už keliautojų radarų. Nesena jos praeitis mena neramumus, karus su partizanais (vadinamais „gorilomis“) ir narkotikų baronais. Tačiau ilgametės pastangos suvaldyti situaciją jau duoda vaisių, ir dabar Kolumbijoje saugiau nei bet kada iki šiol. Nors situacija šalyje gerokai pasikeitė, bet įvaizdis dar nespėjo pasitaisyti. Tad dabar – tinkamas laikas atrasti šią šalį ir nuostabias vietas, kurias aplanko tik nedaugelis keliautojų. Spalvinga, kaktusais apaugusi Tatakojos dykuma, kalnų papėdėje vešinčios kavos plantacijos, jaukūs kolonijiniai miesteliai, nuostabūs paplūdimiai, visus metus deranti vaisių gausa ir ypatinga Karibų dvasia bei draugiški žmonės – visa tai stebina kiekvieną čia atvykusį keliautoją. Tačiau smagiausia susipažinti su pačiais kolumbiečiais – draugiškais ir atvirais žmonėmis, mylinčiais savo šalį ir siekiančiais, kad kiekvienas išvažiuotų ją įsimylėjęs, arba liktų Kolumbijoje su visam. „Kolumbija : vienintelė rizika, kad nenorėsite išvažiuoti“, – skelbia naujoji Kolumbijos šalies reklaminė kampanija. Ir mes negalime nesutikti su šiuo šūkiu… Nes tai šalis, kurią įsimyli dauguma ją aplankiusiųjų, bet retas moka paaiškinti už ką. Kolumbijos grožis žodžiais neapsakomas, tad būtina nors kartą gyvenime visa tai pamatyti savo akimis.
Pigių bilietų į Kolumbiją laikotarpis: 2017 metų rugsėjis-2018 metų vasario pirma pusė (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Madridas/Barselona-Meksikas-viena Pietų Amerikos sostinių-Meksikas-Madridas/Barselona
Kaip jau rašėme, kelionės variantų yra be galo daug. Pigiausi bilietai kainuoja maršrutu Madridas-Bogota-Madridas, kurie kainuoja vos nuo 343 EUR už kelionę į abi puses. Kelionės rezervacijos pavyzdys – spausti čia:

Kaip jau minėjome, esant norui, galima pasidėlioti ir kur kas sudėtingesnių maršrutų. Kaip pvz.: vienos kelionės metu aplankant Kolumbiją bei Peru – tokie bilietai kainuotų nuo 436 EUR – spausti čia:

Norintiems apsilankyti Ekvadore bei aplankyti gyvąjį gamtos muziejų – Galapagų salas, taipogi turime pasiūlymų – spausti čia:

Galimi ir kiti įvairiausi variantai – išbandykite savo paieškas pakoregavę mūsų nuorodas aukščiau. Datas nurodytu akcijiniu laikotarpiu galite keisti laisvai – galima nusipirkti bilietus net iki pat 2018 metų vasario vidurio! Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Madridą arba Barseloną į pasirinktą Pietų Amerikos valstybę su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.