Super hitas! „RyanAir“ pigūs bilietai į Glazgą, Škotija, iš Palangos – tik 10 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie labai pigius bilietus iš Palangos į didžiausią Škotijos miestą ir komercinę regiono sostinę – Glazgą, nuo Lietuvos nutolusį per 1850 km. Šį švietimo bei mokslo dvasią puoselėjantį miestą aplankyti tiesiog būtina. Atvykus į Glazgą neabejotinai būsite nustebinti pilių bei teatrų gausa, viduramžiais dvelkiančia atmosfera. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 5 EUR už kelionę į vieną pusę! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Škotija tikrai gali nustebinti kiekvieną įspūdinga gamta – pradedant kalnais, baigiant gyvūnija ir augalais – bei savitais, atitikmens visame pasaulyje neturinčiais miestais. Čia nuostabiu kraštovaizdžiu ir nepakartojama gamta žavi ne tik Isle Of Skye, bet ir, žinoma, visame pasaulyje garsus Loch Ness ežeras, o ką jau bekalbėti apie dešimtis pilių, kurias galima aplankyti Škotijoje!
Glazgas yra didžiausias Škotijos miestas, žinomas dėl savo kultūros, stiliaus ir žmonių draugiškumo. Atvykus į Glazgą verta apsilankyti tarptautiniu mastu pripažintuose muziejuose bei galerijose, apžvelgti nuostabią architektūrą, pasinerti į energingą naktinį gyvenimą bei aplankyti gausybę restoranų ir barų. 1990 m. Glazgas buvo nominuotas Europos kultūros sostine. Atvykę į Glazgą turistai dažnai renkasi keliones iki didžiausio gėlavandenio ežero Škotijoje ir visoje žemyninėje Britanijoje – Lomondo ežero (Loch Lomond), kuriame yra apie 60 įvairaus dydžio salų. Vaikščiojant mieste pajusite tikrąją Škotijos dvasią. Taip pat galima aplankyti Škotijos sostinę Edinburgą, kuris nuo Glazgo nutolęs apie 70km. Įspėjimas keliaujantiems į Škotiją, jog reikia nusiteikti itin permainingiems orams – tą pačią dieną gali lyti, pūsti stiprus vėjas ir staiga atšilti, išlysti saulė, ir atvirkščiai, saulėta ir šilta diena tapti darganota ir vėsi. Todėl keliaujant pravers įvairūs rūbai, ypač reiktų pasirūpinti lietui ir vėjui atsparesnėmis striukėmis ir gera avalyne.
Pigių skrydžių į Glazgą datos: 2017 metų balandis-gegužė (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Palanga-Glazgas-Palanga (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Glazgą dabar kainuoja nuo 5 EUR į vieną pusę. Datų pasirinkimas didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.