Hitas! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Glazgą, Škotija, iš Vilniaus – tik 20 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius labai pigius bilietus iš Vilniaus į didžiausią Škotijos miestą ir komercinę regiono sostinę – Glazgą, nuo Lietuvos nutolusį per 1850 km. Šį švietimo bei mokslo dvasią puoselėjantį miestą aplankyti tiesiog būtina. Atvykus į Glazgą neabejotinai būsite nustebinti pilių bei teatrų gausa, viduramžiais dvelkiančia atmosfera. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 10 EUR už kelionę į vieną pusę! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Primename, kad skrydžiai iš Vilniaus į GLazgą vykdomi 2 kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais!
Škotija tikrai gali nustebinti kiekvieną įspūdinga gamta – pradedant kalnais, baigiant gyvūnija ir augalais – bei savitais, atitikmens visame pasaulyje neturinčiais miestais. Čia nuostabiu kraštovaizdžiu ir nepakartojama gamta žavi ne tik Isle Of Skye, bet ir, žinoma, visame pasaulyje garsus Loch Ness ežeras, o ką jau bekalbėti apie dešimtis pilių, kurias galima aplankyti Škotijoje!
Glazgas yra didžiausias Škotijos miestas, žinomas dėl savo kultūros, stiliaus ir žmonių draugiškumo. Atvykus į Glazgą verta apsilankyti tarptautiniu mastu pripažintuose muziejuose bei galerijose, apžvelgti nuostabią architektūrą, pasinerti į energingą naktinį gyvenimą bei aplankyti gausybę restoranų ir barų. 1990 m. Glazgas buvo nominuotas Europos kultūros sostine. Atvykę į Glazgą turistai dažnai renkasi keliones iki didžiausio gėlavandenio ežero Škotijoje ir visoje žemyninėje Britanijoje – Lomondo ežero (Loch Lomond), kuriame yra apie 60 įvairaus dydžio salų. Vaikščiojant mieste pajusite tikrąją Škotijos dvasią. Taip pat galima aplankyti Škotijos sostinę Edinburgą, kuris nuo Glazgo nutolęs apie 70km. Įspėjimas keliaujantiems į Škotiją, jog reikia nusiteikti itin permainingiems orams – tą pačią dieną gali lyti, pūsti stiprus vėjas ir staiga atšilti, išlysti saulė, ir atvirkščiai, saulėta ir šilta diena tapti darganota ir vėsi. Todėl keliaujant pravers įvairūs rūbai, ypač reiktų pasirūpinti lietui ir vėjui atsparesnėmis striukėmis ir gera avalyne.
Pigių bilietų į Glazgą datos: 2016 metų balandis-gegužė (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Glazgas-Vilnius
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Glazgą dabar kainuoja nuo 10 EUR į vieną pusę. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. 2015 metų rudenį bei šių metų pradžioje buvome rašę, kaip buvo galima įsigyti šią Wizz Air narystę faktiškai nemokamai. Dabar jau šio triuko atlikti nepavyks, tad nespėję įsigyti WDC narystės keliautojai už bilietus į vieną pusę turės mokėti 10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:
Jetineslo5
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.