Super hitas! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Atėnų, Graikijos, į įvairius JAV miestus su grįžimu į Minską – tik nuo 157 EUR!

Super pasiūlymas patyrusiems keliautojams! Vos už 157 EUR ar panašią sumą atsirado galimybė iš Atėnų pigiai aplankyti keletą Šiaurės Amerikos miestų grįžtant į kaimyninės Baltarusijos sostinę Minską. Pigūs bilietai iš Atėnų su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, į Niujorką arba Los Andželą su grįžimu į Minską iš San Francisko, Vašingtono, Hiustono, Los Andželo dabar kainuoja vos nuo 157 EUR į abi puses! Labai patogu ir tai, kad grįžtama būtų tiesiai iš vieno JAV miesto per Stambulą į Minską, iš kurio patogiai autobusu ar traukiniu galima grįžti į Lietuvą. Norint pasinaudoti šiuo pasiūlymu, realiai Jums tereikia susikombinuoti vieną skrydį iš Lietuvos į Atėnus ir viskas: iš Graikijos sostinės jau skrendate per Stambulą į vieną anksčiau paminėtų JAV miestų, o grįžtate iš kito JAV miesto tiesiai į Minską. Savaime suprantama, atvykus į JAV Jums dar reikės pervažiuoti iš atvykimo miesto į išvykimo tašką. Bet tai neturėtų būti didelė problema keliauti po JAV pasiryžusiems keliautojams! Kaina – neįtikėtinai gera, nes pigiausi bilietai prasideda vos nuo 157 EUR už kelionę į abi puses!!! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kaip ir visi „Turkish Airlines“ skrydžiai, kelionė būtų vykdoma su persėdimu Turkijos sostinėje. Papildomai primename, kad reguliari skrydžių kaina iš Lietuvos į JAV kainuoja beveik 4x daugiau, nei pigių bilietų kaina, kurią siūlome Jums dabar!!!
Pigių bilietų į JAV miestus laikotarpis: 2016 metų balandis-birželis (datų daug nėra)
Skrydžių segmentai: Atėnai-Stambulas-Niujorkas arba Los Andželas. Ir grįžtama: San Franciskas arba Vašingtonas arba Hiustonas arba Los Andželas-Stambulas-Minskas
Pigiausius bilietus galite įsigyti vokiškoje Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Atėnai-Niujorkas-San Franciskas-Minskas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiami pigių bilietų rezervacijos pavyzdžiai svetainėje:
Mirtdag6
Su grįžimu iš Hiustono:
Mirtdag7
Variantų – tikrai nemažai. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo pigaus nuvykimo į Atėnus, iš jų – į JAV, o galiausiai – su grįžimu per Minską į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.