Super hitas! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Atėnų, Graikijos, į Hjustoną arba Niujorką, JAV su grįžimu į Minską – tik nuo 191 EUR!

Šią savaitę skelbėme super gerus pasiūlymus kaip iš kelių Italijos miestų nuvykti į Pietų ir Šiaurės Ameriką su grįžimu tiesiai į Vilnių. Dabar norime pasidalinti panašiu variantu kaip pigiai aplankyti keletą Šiaurės Amerikos miestų grįžtant į kaimyninės Baltarusijos sostinę Minską. Pigūs bilietai iš Atėnų su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, į Hjustoną, Niujorką arba San Franciską su grįžimu į Minską kainuoja vos nuo 191 EUR į abi puses! Labai patogu ir tai, kad grįžtama būtų tiesiai iš JAV per Stambulą į Minską, iš kurio patogiai autobusu ar traukiniu galima grįžti į Lietuvą. Norint pasinaudoti šiuo pasiūlymu, realiai Jums tereikia susikombinuoti tik vieną skrydį iš Lietuvos į Atėnus ir viskas: iš Graikijos sostinės jau skrendate per Stambulą į vieną anksčiau paminėtų JAV miestų, o grįžtate iš jos tiesiai į Minską. Kaina – super gera, nes pigiausi bilietai prasideda vos nuo 191 EUR už kelionę į abi puses!!! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kaip ir visi „Turkish Airlines“ skrydžiai, kelionė būtų vykdoma su persėdimu Turkijos sostinėje. Papildomai primename, kad reguliari skrydžių kaina iš Lietuvos į JAV kainuoja beveik 3x daugiau, nei pigių bilietų kaina, kurią siūlome Jums dabar!!!
Pigių bilietų į JAV miestus laikotarpis: 2016 metų balandis-birželis (datų yra labai daug, tik jos sparčiai mažėja)
Skrydžių segmentai: Atėnai-Stambulas-Hjustonas/Niujorkas/San Franciskas-Stambulas-Minskas
Pigiausius bilietus galite įsigyti itališkoje Kayak svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Atėnai-Hjustonas-Minskas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdžiai svetainėje:
Pigūs bilietai į Hjustoną nuo 191 EUR:
Lredn99
Pigūs bilietai į Niujorką nuo 202 EUR:
Lredn939
Pigūs bilietai į san Franciską nuo 216 EUR:
Lredn959
Variantų – tikrai nemažai. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo pigaus nuvykimo į Atėnus, iš jų – į JAV, o galiausiai – su grįžimu per Minską į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Super hitas! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Atėnų, Graikijos, į Hjustoną arba Niujorką, JAV su grįžimu į Minską – tik nuo 191 EUR!

 • 2016-03-06 at 20:27
  Permalink

  Na taip… susisiekiau su live supportu tai sake, kad tipo buvo „glitch in the system” blah blah ir tipo pranes JEIGU nuspres grazintis pavogta rewarda. Ar isivaizduoji kokia nors kita imone, kuri ne sakytu „atsiprasom, grazinsim KAI tik sutvarkysim” ir dar kokiu bonusu duotu (pvz pratestu galiojima), o sakytu „taip, pavogem rewarda, JEI nuspresim grazinti pranesim” 😀
  Topas….

  Nusiunte i https://contactform.ryanair.com/ rasyt complaint. Ziuresiu kas bus. Pamegink ir tu parasyt, gal grazins vagejai.

  Reply
  • 2016-03-06 at 21:50
   Permalink

   Čia tai tikrai absurdas… JEIGU nuspręs grąžinti, praneš… Na, prašom informuoti apie tolimesnę eiga. Darosi įdomu

   Reply
  • 2016-03-06 at 10:24
   Permalink

   Aš jo pasigedau jau prieš gerą mėnesį, kuomet bilietus į Kopenhagą už 1 EUR norėjau pirkt. Čia juk – RyanAir…

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.