Atostogos!!!

Norime informuoti, kad nuo 2016 m. kovo 11 d. iki 2016 m. kovo 29 d. svetainėje atnaujinimų nebus. To priežastis – užtarnautas poilsis (swaying) Kadangi ieškome pasiūlymų ne tik Jums, bet ir patys nevengiame pakeliauti, tad vienu puikiu svetainėje skelbtu pasiūlymu pasinaudojo ir mūsų komanda. Todėl minėtuoju laikotarpiu atnaujinimų nebus, taip pat nebus tikrinamas ir paštas bei atsakoma į telefono skambučius.
Bet Jūs visada galėsite perskaityti mūsų seniau surastus pigius kelionių pasiūlymus ir jais pasinaudoti (jei jie dar yra aktyvūs). Dažnai sulaukiame klausimų, kad ieškomas tas ar kitas kelionės variantas, ar galime padėti surasti pigius bilietus ir pan. Ir tikrai dažnai (bet ne visada) turim atsakyti, kad konkretus ieškomas kelionės variantas yra jau paskelbtas puslapyje. ax.gif Tik jis nėra matomas pirmajame, tituliniame svetainės lape. Kadangi naujienas skelbiame kasdien ir ne po vieną, tai natūralu, kad kelių dienų ar savaitės pasiūlymai nusikelia į trečiąjį ar dar tolimesnį svetainės lapą. Bet tai nereiškia, kad pasiūlymas nebegalioja. Tam ir sukurtas svetainėje paieškos laukelis, į kurį suvedus tam tikrą frazę galima rasti visas skelbtas temas mūsų svetainėje. Rekomenduojame vesti frazės tik šaknį, kaip pvz.: „Bankok” arba „Tailand” arba „Vietnam” ir pan. Taip yra dėl to, kad, tarkim, vienoje temoje gali būti pranešimas apie „pigius bilietus į Bankoką”, o kitoje – apie „Bankokas – tik 300 EUR į abi puses”. Ir jei vesite pilną žodį, vieną skelbimą ras, o kito – ne. Čia tik patarimas victory.gif O kaip naudotis paieška – sprendžiate kiekvienas asmeniškai.
Šiam kartui tiek. Tikimės, kad mūsų puslapio neužmiršite per šį laikotarpį, o Facebook’o grupė ir toliau sėkmingai plėsis net ir nesant atnaujinimams. Na, o mes jau keliame sparnus į šiltus kraštus. Susimatysime kovo 29-ąją!!! (wishuluck)
P.S. Jei kažkur šiuo metu keliaujate ir Jūs, nepamirškite viešbučius rezervuoti per mūsų nuorodą: Booking.com

2 thoughts on “Atostogos!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.