Pigūs bilietai iš Minsko į Teheraną, Iranas – tik 86 EUR į abi puses!

Atsirado labai pigių bilietų iš Baltarusijos sostinės Minsko į Artimųjų Rytų milžiną – Irano sostinę Teheraną! Bilietų kainos prasideda vos nuo 86 EUR už kelionę į abi puses. Šią puikią galimybę apsilankyti pigiai Irane siūlo nacionalinės Azerbaidžano oro linijos „Azerbaijan Airlines“. Skrydžiai vykdomi su ilgesniu ar trumpesniu sustojimu Azerbaidžano sostinėje Baku. Iki Minsko iš Lietuvos galima nuvykti pigiais tarptautinių autobusų maršrutais, kurių bilietų kainos prasideda vos nuo 5 EUR į vieną pusę. Tiesa, papildomai reikės už 20 EUR įsigyti ir 30 dienų galiojančią Baltarusijos vizą.
Ira­nas – kva­pą gniau­žian­tis mo­der­nu­mo ir se­no­vės, eg­zo­ti­kos ir kas­die­ny­bės mi­ši­nys. Te­he­ra­nas ver­ti­na­mas dvip­ras­miš­kai. Nuo­la­tos pa­brė­žia­ma, kad tai chao­tiš­kas, ka­muo­ja­mas nuo­la­ti­nių spūs­čių ir la­bai už­terš­tas mies­tas. Vai­ruo­to­jai įsi­ti­ki­nę, esą jei su­ge­bi vai­ruo­ti Te­he­ra­ne, ne­tu­rė­si su­nku­mų nie­kur ki­tur pa­sau­ly­je. Ki­ta ver­tus, Te­he­ra­nas yra ge­riau­sių ša­lies mu­zie­jų, res­to­ra­nų ir vieš­bu­čių mies­tas. Čia be­ga­lė jau­kių ka­vi­nu­kių, ža­liuo­jan­čių par­kų. Te­he­ra­ne – la­bai mo­der­nus jau­ni­mas ir vi­sa, kas nau­ja Ira­ne, at­si­ran­da kaip tik čia. Šiau­ri­nė­je mies­to da­ly­je stūk­so Elbruso vir­šu­kal­nė, ji ma­ty­ti iš bet ku­rios mies­to vie­tos, tad ga­lima lengvai su­si­vok­ti, kur esi. Elbruso kal­nas – po­pu­lia­riau­sia ša­lies žie­mos tu­riz­mo vie­ta. Vir­šū­nė­je įsi­kū­rę vieš­bu­čiai ir sli­di­nė­ji­mo klu­bai žie­mą bū­na per­pil­dy­ti. Sli­di­nė­ji­mo spe­cia­lis­tai ti­ki­na, kad čia ge­riau­sios ko­ky­bės snie­gas pa­sau­ly­je.
Pigių bilietų į Teheraną laikotarpis: 2016 metų balandis-spalis
Skrydžių segmentai: Minskas-Baku-Teheranas-Baku-Minskas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Minskas-Teheranas-Minskas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Mirtdag1
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Minską į Iraną su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.