Pigūs bilietai iš Vilniaus į Teheraną, Iranas – tik 159 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų iš Vilniaus į Artimųjų Rytų milžiną – Irano sostinę Teheraną! Bilietų kainos prasideda vos nuo 141 EUR už kelionę į abi puses. Tokius pigius bilietus su įskaičiuotu registruojamu bagažu iki 23 kg, iš Vilniaus į Iraną mums siūlo jau puikiai pažįstama „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ bendrovė. Skrydžiai idealiai sudėlioti, su trumpais persėdimais avialinijų bazėje Kijeve.
Iranas – kva­pą gniau­žian­tis mo­der­nu­mo ir se­no­vės, eg­zo­ti­kos ir kas­die­ny­bės mi­ši­nys. Te­he­ra­nas ver­ti­na­mas dvip­ras­miš­kai. Nuo­la­tos pa­brė­žia­ma, kad tai chao­tiš­kas, ka­muo­ja­mas nuo­la­ti­nių spūs­čių ir la­bai už­terš­tas mies­tas. Vai­ruo­to­jai įsi­ti­ki­nę, esą jei su­ge­bi vai­ruo­ti Te­he­ra­ne, ne­tu­rė­si su­nku­mų nie­kur ki­tur pa­sau­ly­je. Ki­ta ver­tus, Te­he­ra­nas yra ge­riau­sių ša­lies mu­zie­jų, res­to­ra­nų ir vieš­bu­čių mies­tas. Čia begalė jaukių kavinukių, žaliuojančių parkų. Teherane – labai modernus jaunimas ir visa, kas nauja Irane, atsiranda kaip tik čia. Šiaurinėje miesto dalyje stūkso Elbruso vir­šu­kal­nė, ji ma­ty­ti iš bet ku­rios mies­to vie­tos, tad ga­lima lengvai su­si­vok­ti, kur esi. Elbruso kal­nas – po­pu­lia­riau­sia ša­lies žie­mos tu­riz­mo vie­ta. Vir­šū­nė­je įsi­kū­rę vieš­bu­čiai ir sli­di­nė­ji­mo klu­bai žie­mą bū­na per­pil­dy­ti. Sli­di­nė­ji­mo spe­cia­lis­tai ti­ki­na, kad čia ge­riau­sios ko­ky­bės snie­gas pa­sau­ly­je.
Pigių bilietų į Teheraną laikotarpis: 2020 metų sausis-kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Kijevas-Teheranas-Kijevas-VilniusPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galima kelionę susidėlioti ir kovo mėnesį – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Iraną su grįžimu atgal į Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.