Pigūs bilietai į Koso salą Graikijoje iš Kauno – tik nuo 52 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius labai pigius bilietus iš Kauno į trečiąją pagal dydį Graikijos salą Kosą, per 2000 kilometrų nuo Lietuvos nutolusią Elados provinciją, kurioje gimė Hipokratas. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 52 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Koso sala – ideali vieta ramaus poilsio ir vandens pramogų mėgėjams. Visai greta Turkijos krantų yra nedidukė puikiais smėlio paplūdimiais viliojanti Koso sala. Švelnus klimatas, gražūs smėlėti paplūdimiai, skaidri jūra, puikios sąlygos buriuoti bei energingas naktinis gyvenimas salą daro tarptautiniu turizmo centru. Koso sala – viena iš žaliausių Graikijos salų, todėl dažnai vadinama „plaukiojančiu sodu“. Visame pasaulyje Kosas žinomas kaip Hipokrato, medicinos tėvo, gimtinė. Ir šiandien, praėjus beveik 2,5 tūkstančių metų po jo mirties, Kosas traukia turistus į kasmet vykstantį festivalį „Hipokrato priesaika“.
Koso salos paviršius lygus (nors šiaurės vakaruose yra neaukšti kalnai), žalias, todėl ji dažnai vadinama plaukiojančiu sodu. Paplūdimių smėlis gali būti ir baltas, ir beveik juodas. Sostinė Kosas – gana didelis miestas-uostas, kuriame galima pamatyti įvairių istorinių paminklų ir pasimėgauti šiuolaikinėmis pramogomis. Išilgai paplūdimio pastatyti 2–5 žvaigždučių viešbučiai, kuriuose geros sąlygos poilsiui, daugybė barų, diskotekų ir tavernų, tad čia nuobodžiauti tikrai neteks. Galima aplankyti senojo Koso griuvėsius, miesto muziejų, apsipirkti centrinėje agoroje, pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis. Čia aktyvus ir naktinis gyvenimas.
Pigių skrydžių į Koso salą datos: 2016 metų balandis (tėra viena data už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Kosas-Kaunas
Bilietus galima įsigyti oficialioje RyanAir svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigiausi skrydžiai į Kosą iš Kauno dabar kainuoja vos 52 EUR į abi puses. Datų pasirinkimas didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Pocoa6
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti RyanAir svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.