Puikus kelionės planas spalio mėnesiui: aplankykite Atėnus, pailsėkite Santorinio saloje ir pasigrožėkite Roma už bilietus sumokėję vos 114 EUR!

Ieškantiems nuotykių ir norintiems kuo daugiau pamatyti, sudėliojome puikų kelionės variantą, kurios metu galėsite aplankyti net tris garsias Graikijos bei Italijos vietas – sostinę Atėnus, vieną populiariausių Graikijos salų ir vieną romantiškiausių kampelių pasaulyje – Santorinį bei įspūdinga istorija bei architektūra galinčią pasigirti Roma. Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius gauname labai puikią kelionės bilietų kainą – vos 113,85 EUR už visus 4 bilietus. Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Toks nuotykis tikrai ilgam įstrigs į Jūsų atmintį ir suteiks daug naujų pojūčių.
Pagal mūsų sudėliotą kelionės planą, Jūsų lauktų 2,5 dienų pažintis su senąją Graikijos sostinę Atėnais. Vėliau tęsite kelionę perskrisdami į nuostabųjį Santorinį, kuriam atskiro pristatymo jau nebereikia – ši sala garsėja kvapą gniaužiančiais saulėlydžiais ir nepakartojamais panoraminiais vaizdais. Na, o praleidę 6 dienas Santorinyje, Jūs jau tiesioginiu skrydžiu skristumėte lankyti senosios Italijos sostinės Romos, iš kurios po 2,5 dienos grįžtumėte atgal į Vilnių.Pigių bilietų datos: 2022 metų spalis (tėra vienas kelionės variantas – pavyzdyje)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Atėnai-Santorinis-Roma-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialiose pigių skrydžių bendrovių svetainėse: http://www.ryanair.com/, http://www.wizzair.com/ arba jei Jums tai atrodo sudėtinga, visada galite parašyti mums ir nupirksime bilietus už Jus! Rezervacijos pavyzdys už 113,85 EUR čia:
Štai ir viskas – turite puikų kelionės variantą vos už nepilnus 114 EUR. Primename, kad tai yra tik mūsų komandos sudėliotas kelionės planas su pavyzdinėmis datomis. Galimi įvairūs kelionės trukmės variantai (galima keisti ir kelionės lankomų vietų seką, ir, galbūt, įtraukti kitas Jums įdomias vietas). Tai galite susidėlioti Jūs pats pagal pigius skrydžius arba patikėti tai mums! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti visus bilietus nuo išvykimo iš Vilniaus į Atėnus su grįžimu iš Santorinio per Romą atgal namo!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.