WoW! Pigūs bilietai iš Amsterdamo į San Chuaną, Puerto Rikas – tik nuo 255 EUR į abi puses! Gražiai susikombinuoja ir skrydžiai iš Lietuvos už galutinę 398 EUR kainą!

Trečiasis pagal dydį ir aptarnautų keleivių kiekį avialinijų tinklas pasaulyje – „Oneworld“, kuriam priklauso tokie gigantai kaip „Lufthansa“, „United“, „Air Canada“ ir dar visa eilė oro linijų bendrovių, siūlo neįtikėtinai pigius bilietus skrydžiams iš Amsterdamo į vieną mažiausių Antilų salų Karibų jūroje – Puerto Riką! Pigiausi bilietai tekainuoja vos 255 EUR už kelionę į abi puses. Į bilietų kainą, įskaičiuotas tik rankinis bagažas iki 10 kg svorio. Visi skrydžiai – jungiamieji su persėdimu viename JAV miestų prieš tęsiant kelionę toliau į Puerto Riką. Savaime suprantama, „Oneworld“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kelionę tektų pradėti ir baigti Amsterdame, į kurį tiesiogiai iš Vilniaus galima nuskristi su „Air Baltic“ bendrovės lėktuvais (brangiau) arba su „Lufthansa“ (pigiau). Detalesnę informaciją pateiksime žemiau.
Būdama viena mažiausių Antilų salų Karibų jūroje, Puerto Rikas vis tiek turi ką parodyti turistams. Nuostabia gamta apdovanota šalis puikuojasi gražiausiais paplūdimiais, kriokliais ir, žinoma, kultūriniu paveldu. Ši tropikų vieta kasmet sulaukia daugybės poilsiautojų, kurie gali ne tik džiaugtis geru oru, bet ir praplėsti savo žinių bagažą. Puerto Rikas išsidėstęs tropinio klimato juostoje. Didžiąją metų dalį lygumose vyrauja 24-28 °C temperatūra, kalnuose keletą laipsnių vėsiau. Šiauriniuose ir rytiniuose pavėjiniuose šlaituose iškrenta 1400–2500 mm kritulių, pietiniuose ir vakariniuose šlaituose – 800 mm kritulių per metus. Dažni uraganai (nuo birželio iki spalio pabaigos). Salos šiaurinėje dalyje vyrauja tropinės džiunglės, mišrieji miškai, tuo tarpu pietuose – sausi krūmynai. Smėlėtasis Puerto Riko paplūdimys driekiasi slėnyje apsuptame kalvų. Natūrali kalnų apsauga nuo vėjų – rojus saulės vonių mėgėjams, o iš Sacharos atvežto smėlio paplūdimys – ideali vieta mažųjų poilsiautojų pramogoms.
Pigių bilietų į Puerto Riką laikotarpis: 2023 metų sausis-balandis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Amsterdamas-Filadelfija-San Chuanas-Filadelfija-Londonas-Amsterdamas (kelionių segmentai gali skirtis)Pigiausi bilietai į Puerto Riką kainuoja iš Amsterdamo – vos 255 EUR už kelionę į abi puses. Susidomėjusieji turėtų spausti ant šios nuorodos arba ant nuotraukos žemiau. Atsidarys iškart suvestas kelionės variantas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti pagal savo pageidavimus. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Prie šių labai pigių skrydžių labai patogiai susidėlioja tiek tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus su „AirBaltic“, kurie kainuoja nuo 181 EUR/žmogui, tiek ir jungiamieji skrydžiai su „Lufthansa“ iš Vilniaus per Frankfurtą, kurių kaina prasideda vos nuo 143 EUR/žmogui – spausti čia:

Tad tokiu atveju mes gauname arba labai pigius, vos 255 EUR/žmogui, kainuojančius bilietus iš Amsterdamo į Purto Riką, arba 398 EUR/žmogui kainuojančius kombinuotus bilietus iš Vilniaus per Amsterdamą į Puerto Tiką. Kitos galimos kelionės datos iš Amsterdamo (spausti ant datų apačioje):
Sausio 16-26 d.
Vasario 6-15 d.
Kovo 1-14 d.
Balandžio 2-12 d.
Ir daugelis kitų variantų. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Puerto Riką Karibuose su grįžimu atgal į Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Jei norite, galite pasirinkti bet kurį Jums patinkantį viešbutį Puerto Rike. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.