Vienos kelionės metu aplankykite dvi Graikijos žymiąsias salas – žąliąją Korfu bei magiškąjį Santorinį – už skrydžius sumokėję vos 117 EUR!

Ieškantiems nuotykių ir norintiems kuo daugiau pamatyti, sudėliojome puikų kelionės variantą, kurios metu galėsite aplankyti net dvi visame pasaulyje garsias Graikijos atostogų salas – Viduržemio Havajais ir kitais nuostabiausiais vardais vadinamą Korfu bei vieną populiariausių Graikijos salų ir vieną romantiškiausių kampelių pasaulyje – Santorinį. Sukombinavus 2 „RyanAir“ bei 1 „Wizz Air“ skrydžius gauname labai puikią kelionės bilietų kainą – vos 117,27 EUR už tris bilietus. Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Toks nuotykis tikrai ilgam įstrigs į Jūsų atmintį ir suteiks daug naujų pojūčių.
Pagal mūsų sudėliotą kelionės planą, Jūsų lauktų 6 dienų trukmės poilsis Korfu saloje, kuri pasižymi paplūdimių gausa, kurių daugelis yra gavę Europos Sąjungos mėlynąją vėliavą, todėl čia savo mėgstamiausią paplūdimį atras net ir pats išrankiausias keliautojas. Didžioji dalis paplūdimių gražiai sutvarkyti, įrengti gultai su skėčiais poilsiautojams, tačiau galite atrasti ir dar žmogaus nepaliestų ramybės oazių. Vėliau tęsite kelionę perskrisdami į nuostabųjį Santorinį, kuriam atskiro pristatymo jau nebereikia – ši sala garsėja kvapą gniaužiančiais saulėlydžiais ir nepakartojamais panoraminiais vaizdais. Na, o praleidę 4 dienas Santorinyje, Jūs jau tiesioginiu skrydžiu grįžtumėte atgal į Vilnių.Pigių bilietų datos: 2022 metų birželis (tėra vienas kelionės variantas – pavyzdyje)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Korfu-Santorinis-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ bei „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialiose pigių skrydžių bendrovių svetainėse: http://www.ryanair.com/, http://www.wizzair.com/ arba jei Jums tai atrodo sudėtinga, visada galite parašyti mums ir nupirksime bilietus už Jus! Rezervacijos pavyzdys už 117,27 EUR čia:
Papildomai pažymime, kad jei Jūs neturite įsigiję WDC narystės, tuomet paskutinis skrydis Jums kainuos 10 EUR brangiau. Štai ir viskas – turite puikų kelionės variantą vos už 117 EUR. Primename, kad tai yra tik mūsų komandos sudėliotas kelionės planas su pavyzdinėmis datomis. Galimi įvairūs kelionės trukmės variantai (galima keisti ir kelionės lankomų vietų seką, ir, galbūt, įtraukti kitas Jums įdomias vietas). Tai galite susidėlioti Jūs pats pagal pigius skrydžius arba patikėti tai mums! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti visus bilietus nuo išvykimo iš Vilniaus į Korfu su grįžimu iš Santorinio atgal namo!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Vienos kelionės metu aplankykite dvi Graikijos žymiąsias salas – žąliąją Korfu bei magiškąjį Santorinį – už skrydžius sumokėję vos 117 EUR!

 • 2022-05-29 at 19:42
  Permalink

  Nu sitas smagus atostogu variantas. Gaila, tik kad geros kainos ilgiau neislieka 🙂 Aisku, tokia keliautoju dalia 😀

  Reply
  • 2022-05-29 at 22:42
   Permalink

   Na, laimi greičiausi 🙂 O kas liečia kainas, tai jau rytoj bus kitų pasiūlymų 🙂

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.