10% nuolaidos kodas viešbučių rezervacijoms per Expedia UK svetainę!

Viešbučių rezervacijos sistema Expedia UK paskelbė naują 10% nuolaidos kodą, kurio dėka sutaupoma 10% nuo viešbučio užsakymo kainos!
Norėdami pasinaudoti pasiūlymu, turite apsilankyti https://www.expedia.co.uk/Hotels svetainėje ir per paiešką suradę reikalingą viešbutį nuolaidos laukelyje įvedate specialų nuolaidos kodą, kuris suteiks -10% nuolaidą nuo galutinės viešbučio rezervacijos sumos. Nuolaidos kodas: AFFMQS.
Nuolaidos kodas galioja daugumai viešbučių rezervacijų iki 2016 metų rugsėjo 21 dienos! Vienintelis nepatogumas, kad viešbučių kainos Expedia svetainėje rodomos svarais, bet juos gi nesunku konvertuoti į eurus, kad galėtumėte palyginti gautas kainas su pritaikytomis nuolaidomis su kitomis viešbučių rezervacijų sistemų kainomis.
Rezervacijos pavyzdys su pritaikyta nuolaida Amberton Cozy viešbučiui Kaune:
Jetineslo9
Puikus būdas sutaupyti!
Nuolaidos kodo galiojimo data: iki 2016 metų balandžio 10 vidurnakčio!
Dėmesio! Kaip dažniausiai būna, panaudojus tokius nuolaidų kodus, absoliučiai visos viešbučių rezervacijos sistemos nuskaito visą viešbučių rezervacijos sumą Jums nuo kortelės. Tai reiškia, kad nemokamai atšaukti viešbučio užsakymo jau nebegalėsite. Tad rezervuodami viešbutį su nuolaidos kodu jau turite būti galutinai nusprendę jame apsistoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.