Hitas! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Mastrichtą, Nyderlandai, iš Vilniaus – tik 20 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius labai pigius bilietus iš Vilniaus į seniausią Nyderlandų miestą Mastrichtą, nuo Lietuvos nutolusį per 1350 km. Mastrichtas – miestas, turintis savo dvasią, charakterį ir turintis savitą žavesį. Pigiausi bilietai į šį Nyderlandų miestą dabar kainuoja vos nuo 10 EUR už kelionę į vieną pusę! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Primename, kad skrydžiai iš Vilniaus į Mastrichtą vykdomi 3 kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais!
Mastrichte tikrai susidursite su Olandija neatsiejamais dalykais: dviračiais, medinėmis klumpėmis ir tūkstančiais margaspalvių tulpių… Olandai jas perka ne vienetais, o po du tris pundus iš karto. Mastrichtas – puikus kelionės pasirinkimas, jei trokštate pasinerti į įpūdžių, veiksmo ir nepakartojamų vaizdų liūną. Šiame mieste gausu renginių, kultūros ir meno centrų, daugybė įvairių pramogų, patiksiančių bet kurio amžiaus, lyties ir bet kokio charakterio žmonėms. Užtikriname, kad rasite būtent tai, ką svajojote išbandyti, paragauti, apankyti ir pamatyti. Mastrichtas – prabangus ir temperamentingas miestas su kvapą gniaužiančia istorija, kontrastinga kultūra ir neapsakomo grožio gamta.
Pigių bilietų į Mastrichtą datos: 2016 metų gegužė-birželis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Mastrichtas-Vilnius
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Mastrichtą dabar kainuoja nuo 10 EUR į vieną pusę. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. 2015 metų rudenį bei šių metų pradžioje buvome rašę, kaip buvo galima įsigyti šią Wizz Air narystę faktiškai nemokamai. Dabar jau šio triuko atlikti nepavyks, tad nespėję įsigyti WDC narystės keliautojai už bilietus į vieną pusę turės mokėti 10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:
Teimusne9
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Hitas! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Mastrichtą, Nyderlandai, iš Vilniaus – tik 20 EUR į abi puses!

  • 2016-04-10 at 13:39
    Permalink

    Traukinys iš Maastrict į Amsterdam 25 EUR į vieną pusę. Trunka ~2,5h, važiuoja kas ~30min.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.