„Wizz Air“ vienos dienos akcija, suteikianti 50% nuolaidą antram bilietui! Dėmesio – gaunate unikalią galimybę NEMOKAMAI įsigyti WDC narystę!

Turime Jums puikių naujienų! „Wizz Air“ mažų sąnaudų oro linijų bendrovė pateikė naująją savo dienos akciją, kuri pristatoma šiuo šūkiu: „Kas antra vieta už pusę kainos! Daug draugų – viena „Wizz Air“!“ Tik šiandien bet kokius skrydžius, bet kuriuo metų metu galima įsigyti šios bendrovės bilietus su -25% nuolaida (tokia reali nuolaida gaunama perkant 2 bilietus ir už antrą mokant pusę kainos)! Akcija gali pasinaudoti kiekvienas potencialus norintis! Tik 2016 metų balandžio 12 dieną absoliučiai visiems bilietams, bet kokiems skrydžiams ir bet kokioms datoms, Jums bus pritaikyta -50% nuolaida nuo antro perkamo bilieto pradinės kainos! Taipogi pastebėjome, kad šios akcijos metu perkant „Wizz“ Discount Club metinę narystę, ji atsieina… NEMOKAMAI!!! Priklausomai nuo bilietų kainos, galima gauti WDC narystę nemokamai ir net sumokėti pigiau, nei perkant bilietus neįsigyjant narystės! Tiesa, ši sistemos „klaida” oficialiai neskelbiama. Ja dalinamės tik su mūsų svetainės lankytojais. Pavyzdys perkamų 2 bilietų be narystės ir su naryste bus pateiktas žemiau.
Akcijos sąlygos: Ši reklaminė akcija taikoma balandžio 12 d. nuo 00.00 iki 24.00 val. (CET laiku), tik jei įsigysite mažiausiai dvi (2) vietas tuo pačiu metu pateikdami vieną to paties „Wizz Air Hungary Ltd“ (W6) vykdomo skrydžio užsakymą.
Į užsakymą gali būti įtraukti daugiausia šeši (6) keleiviai. Kiekvienai įsigytai antrai vietai bus suteikta 50 proc. nuolaida (iki trijų vietų viename užsakyme).
„Už pusę kainos“ reiškia, kad 50 proc. nuolaida bus pritaikyta vietos už pusę kainos bilieto kainai, įskaitant mokesčius, kitus nepasirenkamuosius mokėjimus ir mažo orlaivio salono bagažo vienetą (didžiausi matmenys 42 x 32 x 25 cm) (neįskaitant administravimo mokesčio). Už kiekvieną vietą mokamas administravimo mokestis. Už didelį orlaivio salono bagažą ir kiekvieną registruotojo bagažo vienetą yra mokamas papildomas mokestis.
Pateikiame pavyzdį su mūsų atrastu triuku, kuomet WDC narystę galima įsigyti visiškai nemokamai. Pasirinkome skrydį iš Vilniaus į Romą. Apačioje pateiktame pavyzdyje parodyta bilietų kaina vienam žmogui, dviems žmonėms ir dviems žmonėms papildomai įsigyjant metinę WDC narystę. Kokius privalumus gauna „Wizz“ Discount Club nariai, galite paskaityti čia. Na, o čia mūsų žadėtasis pavyzdys:
Teimusne95
Nepraleiskite unikalios progos keliauti dar pigiau po Europą „Wizz Air“ lėktuvais bei nemokamai gauti metinę WDC narystę!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “„Wizz Air“ vienos dienos akcija, suteikianti 50% nuolaidą antram bilietui! Dėmesio – gaunate unikalią galimybę NEMOKAMAI įsigyti WDC narystę!

 • 2016-04-12 at 18:28
  Permalink

  Kam atsakinėti, juk paprasčiau ištrinti 😀

  Reply
  • 2016-04-13 at 08:35
   Permalink

   Nesiruošiam gaišti laiką atsakinėdami į viskuo gyvenime nepatenkintų žmonių komentarus. Ačiū 😉

   Reply
   • 2016-04-13 at 22:08
    Permalink

    Išvada dar genialesnė nei jūsų „atradimas” 😀 O kam gaišote laiką komentarui ištrinti? Skaitytojams tikrai būtų pravartu žinoti kaip iš tiesų veikia narystė WDC.

    Reply
    • 2016-04-15 at 17:52
     Permalink

     gal galite pasidalinti nuomone apie sia naryste?

     Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.