Pigūs bilietai su geriausiomis pasaulyje Kataro avialinijomis į Vindhuką, Namibija – tik 376 EUR į abi puses!

Aukščiausios klasės aptarnavimo kokybe pasižyminčios oro linijos pasaulyje – Kataro avialinijos, paskelbė puikią akciją norintiems pakliūti į tolimąją ir magiškąją Namibiją. Kelionę pradedant Norvegijos sostinėje Osle ir užbaigiant Frankfurte už kelionės bilietus reiktų sumokėti vos 376 EUR skrendant ne su bet kuo, o su pačiomis „Qatar Airways“ lėktuvais! Į bilietų kainą įskaičiuotas 23 kg registruojamas bagažas bei maistas ir gėrimai skrydžių metu. Verta atskirai paminėti, kad būtent Kataro oro linijos yra oficialiai pripažintos geriausia oro linijų bendrove pasaulyje. Visai neseniai ši bendrovė iškovojo 2 apdovanojimus: geriausiai aptarnaujančios ir geriausios ekonominės klasės oro linijos pasaulyje. Su visu naujausiu avialinijų reitingu galite susipažinti čia. Tiek į Oslą, tiek į Frankfurtą iš Lietuvos beveik kiekvieną dieną skraido „Wizz Air“ arba „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovių lėktuvai.
Namibija yra valstybė pietvakarių Afrikoje, Atlanto vandenyno pakrantėje. Ši vėjo ir smėlio šalis ribojasi su Angola ir Zambija šiaurėje, Botsvana rytuose ir Pietų Afrikos Respublika pietuose. Glausdama daugybę kultūrų ir nacionalinių grupių, Namibija yra ir fotografų svajonė – ji didžiuojasi jūros peizažais, milžiniškais kalnais, vienatve dvelkiančiomis dykumomis, kolonijinius laikus primenančiais miestais ir į tolį besiveržiančia erdve.
Daugiausiai sausumų šalis, Namibija paprastai dalijama į keturis pagrindinius tropinius regionus: Namibo dykuma ir pakrantės lygumos vakaruose, į rytus besidriekiantis Centrinis plokščiakalnis, Kalahario dykuma plytinti palei Pietų Afrikos Respublikos ir Botsvanos pasienius bei Kavango ir Kaprivio regionuose tankiu mišku apaugusi stepė. Nepaisant šaižaus klimato, Namibija turi keletą didžiausių pasaulio nacionalinių parkų; bene žymiausias turtingas gyvūnija ir augmenija Etošos nacionalinis parkas šiaurės vakarų Namibijoje, ir be abejo Nimib-Nauklufto parkas vakarinėje šalies dalyje, kurią puošia kopų laukai ir dykumos. Vindhukas, įsikūręs centrinėje Namibijos dalyje, yra šalies geografinė širdis ir komercinis centras; čia gyvena daugybės tautų ir tautelių atstovai, o ištikimieji saulėtiems paplūdimiams traukia link Svakopmundo.
Pigių bilietų į Namibiją laikotarpis: 2016 metų spalis – 2017 metų kovas (datų yra tikrai nemažai)
Skrydžių segmentai: Oslas-Doha-Vindhukas-Doha-Frankfurtas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Oslas-Vindhukas-Frankfurtas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Teimusne98
Bilietus, žinoma, galima nusipirkti ir oficialioje „Qatar Airways“ svetainėje, bet ten jie kainuoja tradiciškai ~40 EUR brangiau.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Oslą į Vindhuką su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.