Neblogai! Pigūs bilietai iš Vokietijos į Vindhuką, Namibija – tik nuo 369 EUR į abi puses!

Puiki kaina tiesioginiams skrydžiams iš antrojo pagal dydį Vokietijos miesto Frankfurto į tolimąją ir magiškąją Namibiją. Bilietai už tiesioginius skrydžius į abi puses tekainuoja 369 EUR! Tokias puikias bilietų kainas į Afriką mums siūlo vokiečių oro linijų bendrovė „Eurowings“. Deja, bet į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti 30 EUR už kelionę į vieną pusę. Frankfurtą iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ oro linijų bendrovės lėktuvais arba pasinaudojus pigiais tarptautiniais autobusų maršrutų reisais.
Namibija yra valstybė pietvakarių Afrikoje, Atlanto vandenyno pakrantėje. Ši vėjo ir smėlio šalis ribojasi su Angola ir Zambija šiaurėje, Botsvana rytuose ir Pietų Afrikos Respublika pietuose. Glausdama daugybę kultūrų ir nacionalinių grupių, Namibija yra ir fotografų svajonė – ji didžiuojasi jūros peizažais, milžiniškais kalnais, vienatve dvelkiančiomis dykumomis, kolonijinius laikus primenančiais miestais ir į tolį besiveržiančia erdve.
Daugiausiai sausumų šalis, Namibija paprastai dalijama į keturis pagrindinius tropinius regionus: Namibo dykuma ir pakrantės lygumos vakaruose, į rytus besidriekiantis Centrinis plokščiakalnis, Kalahario dykuma plytinti palei Pietų Afrikos Respublikos ir Botsvanos pasienius bei Kavango ir Kaprivio regionuose tankiu mišku apaugusi stepė. Nepaisant šaižaus klimato, Namibija turi keletą didžiausių pasaulio nacionalinių parkų; bene žymiausias turtingas gyvūnija ir augmenija Etošos nacionalinis parkas šiaurės vakarų Namibijoje, ir be abejo Nimib-Nauklufto parkas vakarinėje šalies dalyje, kurią puošia kopų laukai ir dykumos. Vindhukas, įsikūręs centrinėje Namibijos dalyje, yra šalies geografinė širdis ir komercinis centras; čia gyvena daugybės tautų ir tautelių atstovai, o ištikimieji saulėtiems paplūdimiams traukia link Svakopmundo.Pigių bilietų į Namibiją laikotarpis: 2019 metų lapkritis-2020 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Frankfurtas-Vindhukas-Frankfurtas (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galima skristi ir kovo mėnesį – spausti čia
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Frankfurtą į Namibiją su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.