Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus į Varną, Bulgarija – tik nuo 150 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius pigius bilietus iš Vilniaus į didžiausią Bulgarijos kurortą ir trečiąjį pagal dydį miestą – Varną, nutolusį nuo Lietuvos per 1300 km! Iš Vilniaus skrydžiai su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, į patrauklųjį ir gausiai lankomą Juodosios jūros kurortą ir uostą tekainuoja vos nuo 150 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kaip ir visi „Turkish Airlines“ skrydžiai, kelionė būtų vykdoma su trumpu persėdimu didžiausiame Turkijos mieste – Stambule.
Varna – šiaurinio Juodosios jūros paplūdimio centras. Miesto veidas – jūros sodas, žavintis ypatingomis medžių rūšimis, daugybė muziejų ir kultūros objektų, festivalių ir kongresų centras, sekant Vienos pavyzdžiu XIX – XX a. pr. pastatyti statiniai. Linksmiausia Varnos pramoga – Primorsko parko delfinariumas. Vasarą lankomiausia ir mėgstamiausia vieta – paplūdimio alėja. Varna ypač garsi tuo, jog šio miesto nekropolyje atkastas seniausias apdirbtas auksas pasaulyje. Šią atostogų kryptį kiekvienais metais renkasi vis daugiau ir daugiau lietuvių, nes Varna didžiuojasi savo puikiais auksinio smėlio paplūdimiais, nepakartojama senovinių miestų architektūra, nuostabia gamta ir labai skaniu, tiek lietuvio skrandžiui, tiek ir piniginei įtinkančiu maistu! Atvykus į Varną būtina aplankyti senuosius Nesebaro ir Sozopolio miestelius. Jie yra pagrindiniai traukos centrai Bulgarijos pajūryje. Nuostabaus grožio vietovės, kuriose prekiaujama suvenyrais, veikia gausybė restoranų.
Pigių bilietų į Varną laikotarpis: 2016 metų balandis-birželis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Stambulas-Varna-Stambulas-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Varna-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Achrup6
Bilietus, žinoma, galima nusipirkti ir oficialioje „Turkish Airlines“ svetainėje, bet ten jie kainuoja tradiciškai ~40 EUR brangiau.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Bulgariją su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.