Hitas! Pigūs bilietai į Braziliją iš Romos arba Milano – tik 250 EUR į abi puses!

Atnaujintas pasiūlymas! Vėl atsirado super pigių bilietų į Braziliją iš Milano arba Romos! Pigūs skrydžiai į Braziliją – miestą pietinės Brazilijos centre, šalies sostinę ir federacinės apygardos administracinis centrą bei Porto Alegrę – uostamiestį Brazilijos pietuose, Patoso lagūnos šiauriniame krante, Pietų Rio Grandės valstijos sostinę iš 2 didžiausių Italijos miestų (Romos ir Milano) dabar tekainuoja vos 252 EUR už bilietus į abi puses! Skrydžiai galbūt ir nėra patys patogiausi, su 2 persėdimais tiek skrendant į priekį, tiek grįžtant, bet kaip už tokią sumą, tikrai galima šiek tiek ir pakentėti! Juolab, kelionę pradėjus Milane, nebūtina skristi iki pat Brazilijos miesto ar Porto Alegrės. Skrydį galima užbaigti ir San Paule, neskrendant paskutinio jungtinių skrydžių segmento. Į 252 EUR bilietų kainą įtrauktas ir registruotas iki 23 kg sveriantis bagažas, maitinimas bei gėrimai lėktuve skrydžių metu. Tiesiog puiki proga aplankyti šią nuostabią šalį!
Kas tai yra Brazilija? Pirmosios asociacijos: tropinės džiunglės, Rio de Žaneiro šėlstantis karnavalas, futbolo pergalės, stipri kava ir sambos garsai, aidintys saulės nubučiuotuose paplūdimiuose… Visa tai tiesa. Tačiau Brazilija turi daug daugiau! Tai didžiulių kontrastų didžiulė šalis – pirmapradžio tropinio rojaus prieglobstis, megapolių ūžesio prisotinta atmosfera, sunkiai įsivaizduojama prabanga ir dar sunkiau suvokiamas skurdas greta. Nuo pat XVa., kuomet portugalai pasiekė šalies krantus, Brazilija intriguoja ir magiška trauka vilioja keliautojus iš viso pasaulio, kaitina fantaziją ir žavi plačiausiu potyrių spektru.
Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų gegužė-birželis
Skrydžių segmentai: Milanas/Roma-Adis Abeba-San Paulas-Brazilija arba Porto Alegrė-San Paulas-Adis Abeba-Milanas/Roma
Pigiausius bilietus galite įsigyti vokiškoje Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią arba šią nuorodas. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiami pigių bilietų rezervacijos pavyzdžiai:
Teimusne1
Arba:
Teimusne2
Neįtikėtina kaina, tiesa? Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Milaną arba Romą į Braziliją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂
Jei turite klausimų – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Juo labiau, kad Brazilijoje tekę kelis kartus jau ir pabuvoti, tai patarimų dėl šios šalies tikrai galime suteikti 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.