Hitas! Pigūs bilietai iš Vilniaus ir Rygos į įvairius JAV tiek rytinės, tiek vakarinės pakrantės miestus – tik nuo 258 EUR už kelionę į abi puses!

Jau senokai bebuvo tokia patraukli akcija iš Baltijos valstybių į taip vadinamą „svajonių ir laimingų žmonių šalį” – Jungtines Amerikos valstijas. Pigūs bilietai iš Vilniaus ir Rygos oro uostų tiek į rytinės, tiek į vakarinės JAV pakrantės didmiesčius kainuoja vos nuo 258 EUR už kelionę į abi puses! Tokias puikias bilietų kainas į JAV siūlo stambiausias avialinijų tinklas pasaulyje – „Star Alliance“, kuriam priklauso tokie gigantai kaip „Lufthansa“, „United“, „Air Canada“ ir dar visa eilė oro linijų bendrovių. Visi skrydžiai – jungiamieji su sustojimu Frankfurte ir viename JAV arba Kanados miestų. Į pigių bilietų kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, „Star Alliance“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Jungtinės Amerikos Valstijos, arba JAV – plati, spalvinga ir įvairialypė šalis, viena didžiausių pagal užimamą teritoriją valstybių pasaulyje. Daugeliui tai svajonių šalis, dažnai vadinama „galimybių“ šalimi bei supervalstybe. Ši, palyginti jauna nacija, galima sakyti diktuoja šiuolaikinio pasaulio madas, taip pat dominuoja pasaulio ekonominiame, politiniame, kariniame gyvenime.
JAV buvo išrasti ar sukurti tokie šiandien kasdieną naudojami dalykai kaip telefonas, elektros lemputė, televizorius, radijas, užtrauktukas, džinsai, rūbų skalbimo mašina, mikrobangų krosnelė, kompiuteris, banko mokėjimo kortelė, brūkšninis kodas. JAV yra bene garsiausio pasaulyje Coca-cola gėrimo, sparčiai visame pasaulyje plintančių greitojo maisto užkandinių, šiuolaikinių prekybos centrų tėvynė.
JAV užima didžiulę teritoriją, todėl čia galima pabuvoti įvairiose klimato juostose – nuo atogrąžų iki poliarinio klimato juostos.
Pasaulyje žinomi daugiamilijoniniai ir daugiakultūriniai JAV miestai: pirmieji dangoraižiai buvo pastatyti būtent šioje šalyje. Niujorke stovinti Laisvės statula, pastatyta JAV Nepriklausomybės akto šimtmečiui paminėti, yra didžiausia pasaulyje statula. Tačiau ne ką mažiau įspūdingi JAV gamtos turtai. JAV yra įkurta per 50 nacionalinių parkų, tame tarpe ir seniausias pasaulyje Jeloustouno nacionalinis parkas (įkurtas 1872). Šalies teritorijoje yra daugybė gamtinių ekstremumų:
• Ilgiausias pasaulyje tarpeklis – Didysis Kanjonas;
• Ilgiausias pasaulyje urvas – Mamuto urvas;
• Aukščiausiai trykštantis geizeris – Jeloustouno nacionaliniame parke;
• Vienas galingiausių pasaulyje veikiančių ugnikalnių – Mouna Loa ugnikalnis Havajų salose;
• Didžiausi temperatūrų skirtumai Šiaurės Amerikos žemyne – Mirties slėnyje.
Visa tai ir dar daugiau galite pamatyti apsilankę šioje nuostabioje valstybėje. Dabar pigūs bilietai į JAV iš Vilniaus ar Rygos prasideda vos nuo 258 EUR! Akcijos sąlygos – žemiau.
Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų rugsėjis-2017 metų kovas (datų pasirinimas yra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius arba Ryga-Frankfurtas-Vašingtonas/San Franciskas/Majamis/Los Andželas-Frankfurtas-Vilnius arba Ryga (galimi ir kiti variantai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje. Krypčių sąrašas ir pigiausi bilietai iš Vilniaus nurodyti žemiau su kartu pridėtomis nuorodomis į bilietų kainų patikrinimą ir galimą įsigijimą bei rezervacijų pavyzdžiais Momondo svetainėje (skrydžių datas galite keisti paspaudę ant nuorodų žemiau):
Vilnius-Vašingtonas-Vilnius. Pigių bilietų kaina prasideda nuo 258 EUR:
Achrup7
Vilnius-Los Andželas-Vilnius. Pigių bilietų kaina prasideda nuo 307 EUR:
Achrup8
Vilnius-Majamis-Vilnius. Pigių bilietų kaina prasideda nuo 342 EUR:
Achrup9
Vilnius-San Franciskas-Vilnius. Pigių bilietų kaina prasideda nuo 346 EUR:
Achrup95
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į vieną JAV miestų su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.