Geras pasiūlymas nuo „Wizz Air“ – tik šiandien visiems skrydžiams net -25% nuolaida perkant per mobiliąją aplikaciją!

Turime Jums puikių naujienų! Vengrijos mažų sąnaudų oro linijų bendrovė „Wizz Air“ pranešė apie vienos dienos akciją, kurios metu visiems bilietams, bet kokiems skrydžiams ir bet kokioms datoms, Jums bus pritaikyta net -25% nuolaida lėktuvo bilietams. Vienintelė sąlyga – bilietai turi būti įsigyti per mobiliąją programą, kurią galima parsisiųsti iš oficialaus kompanijos puslapio. Šis pasiūlymas galioja tik šiandien, t.y. gegužės 10-ąją, iki vidurnakčio. Bet laukti nerekomenduojame, nes pigiausi bilietai populiariausiomis kryptimis nyksta tiesiog akyse!
Akcijos sąlygos: akcija galioja nuo gegužės 10 d. 00.00 val. iki gegužės 10 d. 24.00 val. Centrinės Europos laiku (CET). Nuolaida galioja tik naujiems užsakymams iki 10 keleivių. 25% nuolaida taikoma tarifui, įskaitant mokesčius, nepasirenkamuosius mokėjimus ir mažą orlaivio salono bagažą (maksimalūs išmatavimai 42x32x25 cm), bet neįskaitant administracinio mokesčio. Nuolaida taikoma tik naujiems užsakymams (iki 10 keleivių), pateiktiems 2016 m. gegužės 10 d. naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programa.
-25% nuolaidos pritaikoma absoliučiai visiems skrydžiams. Mobiliojoje programoje pritaikyta nuolaida atrodo taip:
Synbeltcho3
Skubėkite pasinaudoti šiuo puikia pasiūlymu! Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.