Neįtikėtina! Automobilio nuoma Ispanijoje – vos nuo 1 EUR per dieną!

Paprastai mes neskelbiame pigių auto nuomos ar automobilių nuomos pasiūlymų, bet rizikuojame ir darome antrą išimtį – Didžiosios Britanijos autonuomos agentūra „TravelSupermarket“ paskelbė nerealią akciją – bet kuriuo šių metų laiku, bet kuriame Ispanijos mieste (kuriame yra jų autonuomos partnerių punktas) galima išsinuomoti ekonominės klasės automobilį vos po 1 EUR už dieną! Datų pasirinkimas – iki metų galo. Nieko nėra rašoma apie akcijos galiojimo laiką, tad siūlome nedelsti, jei šiais metais turite suplanavę kelionę į Ispaniją ir planuojate joje nuomotis automobilį!
Akcijos puslapis čia: https://www.travelsupermarket.com/en-gb/car-hire/
Pabandėme ir mes patikrinti, ar tikrai skelbiamos kainos yra realios. Rezultatai nenuvylė. 3 dienų automobilio nuomos kaina Barselonos oro uoste, Ispanijoje, tekainuoja £2.57 arba 3.25 EUR!!! Įrodymas čia:
Synbeltcho7
Daugiau net nėra ką pridurti. Jei Jūs suplanavę atostogas ar kelionę į bet kurį Ispanijos miestą – šis pasiūlymas yra tiesiog puikus! Patariame paskubėti, nes akcija gali būti nutraukta bet kurią akimirką. Sėkmės keliaujantiems ir ačiū, kad skaitote. Mes būtumėme labai laimingi, jei Jūs viešbučius savo kelionėse rezervuotumėte per nuorodą žemiau. Ačiū!!! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.